Sukcesy

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zakończenie roku szkolnego dla klas 3 GIMNAZJUM - 21 czerwca, godzina 17:00 ZAPRASZAMY

                  

 

Sukcesy zawodników ŚUKS Polna-uczniów szkoły podstawowej nr 48

Warszawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych-finał październik 2017

Mikołaj Miłkowski  klasy V          - I miejsce -  uczeń klasy 5b

Lidia Cati klasy VII                           - I miejsce - uczennica klasy gimnazjalnej

Rafał Mienicki klasy V                   -II miejsce  - uczeń klasy 5b

Wiktor Miłkowski  kl VI                 - II miejsce - uczeń klasy 6s

Dwubój Nowoczesny Puchar Polski juniorów młodszych Pasym październik 2017 r.

Lidia Cati II miejsce

Wiktor Miłkowski VI miejsce

Pływanie

Rafał Mienicki klasa 5b najlepszy wynik w historii pływania dzieci 11 letnich 2:27.79 - 200 m stylem  grzbietowym Warszawa 17.10.2017 r. basen 25 m

Rafał Mienicki klasa 5b najlepszy wynik w historii pływania dzieci 11 letnich 33.02 - 50 m stylem  grzbietowym Gyor (HUN) 16.12.2017 r.  basen 50 m

 Maria Wysocka klasa 7s najlepszy wynik w historii pływania młodziczek  (12 lat)  1:08.62 -100 m stylem  grzbietowym Gyor (HUN) 16.12.2017 r.  basen 50 m

 

 Otwarte Mistrzostwa Warszawy grudzień 2017 r.

Złote medale

 50m dowolny 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 30.54

100m dowolny 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 1:07.43

200m dowolny 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 2:26.92

50m motylkowy 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 33.73

100m motylkowy 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 1:15.88

200m motylkowy 10 lat MIŁKOWSKI, Mikołaj 07 2:54.61

50m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 29.16

200m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 2:18.09

50m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 32.54

100m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 1:09.48

200m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 2:27.

Srebrne medale

50m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 35.09

50m klasyczny 12 lat MIŁKOWSKI, Wiktor 05 37.46

100m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 1:16.92

 200m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 2:51.63

100m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 1:02.70

100m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 1:17.21

200m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 2:54.13

 Brązowy medale

200m dowolny 11 lat GAWENDA, Bartłomiej 06 2:39.80

 50m klasyczny 10 lat SZCZEPANIAK, Michał 07 44.56

 100m motylkowy 10 lat ŁUKAWSKI, Tomasz 07 1:33.46

 400m dowolny 13 lat CATI, Lidia 04 4:59.04

 100m grzbietowy 13 lat FILIPIAK, Małgorzata 04 1:16.61

200m grzbietowy 13 lat CATI, Lidia 04 2:40.73

 50m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 35.51

 

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38