zs60@zs60.waw.pl

Uczniowski

Sportowy

"Polna"

rozpoczął działalność w październiku 2005 roku w ramach współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście z Ośrodkiem Pomocy Społecznej miasta stołecznego Warszawy.

Zajęcia prowadzone w ramach programu OPS "Wyławianie talentów" cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Efektem udanej współpracy rodziców i prowadzących program było powstanie w czerwcu 2007 roku ŚUKS - Polna.

Staramy się, aby zawodnicy wyjeżdżali dwa razy w roku na zgrupowania sportowe – zimowe i letnie.

Pływacy często biorą udział w zawodach w Warszawie oraz poza stolicą.

Szkoleni są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy sami trenowali, osiągali sukcesy i znają się na pływaniu nie od dziś :)

Zajęcia odbywają się na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ulicy Polnej 7a w Warszawie i wyglądają tak >kliknij<.

Kadra prowadząca treningi:

Piotr Przybylski 501-704-665 @
Agnieszka Gapińska 504-959-920 @

Rekrutacja:

• wtorek, czwartek 15:00 - 16:00
  • środa 15:00 - 16:30

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sukspolna.pl