.

Artyści z kółka teatralnego „Bawimy się w teatr” mają zaszczyt zaprosić na przedstawienie „Jaś i Małgosia w wersji proekologicznej” w nietypowej, ale znanej już Państwu – wersji online. Dzięki wytrwałości dzieci, zaangażowaniu Ich Rodziców oraz ogromu pracy - pracowitego, ambitnego i kreatywnego reżysera, montażysty i producenta w jednej osobie - Pana Czcibora – taty Dobrawy, udało się :) Efekty współpracy do obejrzenia tutaj

Zadaniem uczestników projektu „Terapia inaczej” zorganizowanego przez terapeutę pedagogicznego i logopedę było stworzenie humorystycznej ale realistycznej scenki z życia z użyciem przedmiotów powszechnie używanych, gdzie bohaterami nie są ludzie tylko ludziki z klocków LEGO.

Wyniki konkursu fotograficznego „Ćwicz w domu”
1. miejsce – Julia Polniuk – klasa 7a
2. miejsce – Patryk Szymborski – klasa 7b
3. miejsce – Weronika Kossecka – klasa 5a

Wyróżnienia:
Jan Karolczuk – klasa 6b
Xavier Kurowski – klasa 6c
Matylda Stanaszek – klasa 6b
Zofia Tyczka – klasa 5c

Chcemy Wam bardzo podziękować za udział w konkursie.Wasza kreatywność, pomysłowość przeszły nasze wszelkie oczekiwania.Cieszymy się bardzo, że mimo trudnego czasu jesteście aktywni, i jak widać w dobrej formie fizycznej. Wybór najciekawszego zdjęcia był niezwykle trudny – musieliśmy prosić o pomoc Panią Dyrektor. Składamy ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy nadesłali mam prace.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Wysłuchaj wiersza „Dwa wiatry” Juliana Tuwima. Recytuje Malwina Wójcik z klasy 1a.

Uczniowie klasy 3b i 2a w warunkach domowych chętnie wykonują różnorodne ćwiczenia gimnastyczne. Często są to tory przeszkód, które muszą pokonać wszyscy domownicy. Zachęcamy do wspólnego dbania o sprawność fizyczną.

Projekt organizowany przez Muzeum Narodowe w Warszawie „Odtwarzanie obrazów z materiałów, które można znaleźć w domu”. Wzięli w nim udział chętni uczniowie z klas: 5d, 6a, 6c, 7c. Opiekun Monika Michowska.

Światowy Dzień Wody jest obchodzony corocznie 22 marca. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali prezentacje, zwracające uwagę na to, jakim dobrodziejstwem jest dostęp do czystej wody pitnej. Hasłem przewodnim święta było w tym roku „Zmiana klimatu”. Prace zostały przygotowane w ramach zajęć dodatkowych z chemii.

Woda jako źródło życia - pdf

Woda jako źródło życia - pps