.

Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_MEMORY] Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na %3$s. Dostępna ilość pamięci: %2$d bajtów, wymagana ilość pamięci: %1$d bajtów.

Wyróżnione prezentacje z wychowania fizycznego.

Klasa IVb

1. Temat: Jakie znasz sytuacje zagrożenia zdrowia i życia? Wymień osoby, do których należy zwrócić się o pomoc - Mauer Dominika - pdf
  2. Temat: Jakie znaczenie dla zdrowia mają dobre relacje z ludźmi, w tym z rodzicami oraz rówieśnikami tej samej i odmiennej płci? – Pióro Joanna - pdf
  3. Temat: Jakie znaczenie dla zdrowia mają dobre relacje z innymi ludźmi w tym z rodzicami oraz rówieśnikami tej samej i odmiennej płci? – Gotowicka Oliwia - pdf
  4. Temat: Piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej z uwzględnieniem wieku. – Rerak Zofia - pdf
  5. Temat: Piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej z uwzględnieniem wieku. – Ogonowska Gabriela - pdf

Czytaj więcej: Prezentacje z wychowania fizycznego

Artyści z kółka teatralnego „Bawimy się w teatr” mają zaszczyt zaprosić na przedstawienie „Jaś i Małgosia w wersji proekologicznej” w nietypowej, ale znanej już Państwu – wersji online. Dzięki wytrwałości dzieci, zaangażowaniu Ich Rodziców oraz ogromu pracy - pracowitego, ambitnego i kreatywnego reżysera, montażysty i producenta w jednej osobie - Pana Czcibora – taty Dobrawy, udało się :) Efekty współpracy do obejrzenia tutaj

Zadaniem uczestników projektu „Terapia inaczej” zorganizowanego przez terapeutę pedagogicznego i logopedę było stworzenie humorystycznej ale realistycznej scenki z życia z użyciem przedmiotów powszechnie używanych, gdzie bohaterami nie są ludzie tylko ludziki z klocków LEGO.

Wyniki konkursu fotograficznego „Ćwicz w domu”
1. miejsce – Julia Polniuk – klasa 7a
2. miejsce – Patryk Szymborski – klasa 7b
3. miejsce – Weronika Kossecka – klasa 5a

Wyróżnienia:
Jan Karolczuk – klasa 6b
Xavier Kurowski – klasa 6c
Matylda Stanaszek – klasa 6b
Zofia Tyczka – klasa 5c

Chcemy Wam bardzo podziękować za udział w konkursie.Wasza kreatywność, pomysłowość przeszły nasze wszelkie oczekiwania.Cieszymy się bardzo, że mimo trudnego czasu jesteście aktywni, i jak widać w dobrej formie fizycznej. Wybór najciekawszego zdjęcia był niezwykle trudny – musieliśmy prosić o pomoc Panią Dyrektor. Składamy ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy nadesłali mam prace.

Nauczyciele wychowania fizycznego

{gallery}foto/2019-2020/0518{/gallery}

Wysłuchaj wiersza „Dwa wiatry” Juliana Tuwima. Recytuje Malwina Wójcik z klasy 1a.

Uczniowie klasy 3b i 2a w warunkach domowych chętnie wykonują różnorodne ćwiczenia gimnastyczne. Często są to tory przeszkód, które muszą pokonać wszyscy domownicy. Zachęcamy do wspólnego dbania o sprawność fizyczną.

Projekt organizowany przez Muzeum Narodowe w Warszawie „Odtwarzanie obrazów z materiałów, które można znaleźć w domu”. Wzięli w nim udział chętni uczniowie z klas: 5d, 6a, 6c, 7c. Opiekun Monika Michowska.