foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy wszystkich na Jasełka Szkolne, 17 grudnia na 3 i 5 lekcji oraz 18 grudnia na 5 lekcji.

                  

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W I PÓŁROCZU 2017/2018

 

 Finał 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych

2 miejsce - Mienicki Rafał (5b), w biegu chłopców - rocznik 2006 ( na 158 startujących)

Finał 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych

1 miejsce - Cati Lidia (2bG), w biegu dziewcząt - rocznik 2004 (na 147 startujących)

  • Rozgrywki o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w unihokeju dziewcząt.

Skład: Degtyarova Yelyzaveta (6s), Giczewska Julia (6s), Malczewska Pola (6s),

Przybylska Madoka (6s), Stratius - Moroz Sofija (6s), Ignatczyk Alicja (7a),

Sokołowska Cecylia (7a), Zbrzeźniak Aleksandra (7a), Pawłowska Amelia (7b),

Warec Karolina (7b), Łuczyńska Zuzanna (7s), Łączyńska Patrycja (7b).

I miejsce w dzielnicy Śródmieście.

IX miejsce w Finale 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

  • Rozgrywki o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w tenisie stołowym chłopców

Skład: Weikum Kacper (6c), Domań Mateusz (6c), Bogusławski Leon (4d),

I miejsce w dzielnicy Śródmieście

I miejsce w Finale 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

  • Rozgrywki o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w unihokeju chłopców.

Skład: Butkiewicz Michał (2bG), Jakóbczak Mikołaj (2bG), Krejer Sebastian (2bG), Kacprzycki Kacper (3bG), Raczyński Arkadiusz (3bG), Rousseau Jakub (3bG),

Ślesicki Filip (3bG), Wojciechowski Błażej (3bG).

I miejsce w dzielnicy Śródmieście

IV miejsce w Finale 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6”

ŻABICKI Łukasz klasa złota, przynależność do kadry wojewódzkiej

WAREC Karolina klasa złota, przynależność do kadry wojewódzkiej

PAWŁOWSKA Amelia klasa złota, przynależność do kadry wojewódzkiej

OSTOJSKA Julia klasa złota, przynależność do kadry wojewódzkiej 

POLNIUK Julia klasa złota, przynależność do kadry wojewódzkiej

Łyżwiarstwo figurowe UKLF Ochota Warszawa

Pełka Daria (7b)

1 miejsce - ogólnopolskie zawody w rywalizacji wyczynowej

„XI Zawody Mikołajkowe – solistki. 

TENIS STOŁOWY

Weikum Kacper (kl. 6c)

5 miejsce - I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików Gostynin, 16.09.2017

5 miejsce - II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików Siedlin, 28.10.2017

3 miejsce – Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games Warszawa, 16-17.12.2017 

PIŁKA NOŻNA

Uczniowie klasy 2bG utrzymali się w najwyższej lidze rozgrywkowej na Mazowszu zajmując IV miejsce. 

PŁYWANIE

OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY 2-3 GRUDNIA 2017 R.

Medal złoty

50m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 29.16

200m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 2:18.09

50m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 32.54

100m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 1:09.48

200m grzbietowy 12 lat WYSOCKA, Maria 05 2:27. 

Medal Srebrny

50m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 35.09

100m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 1:16.92

200m klasyczny 14 lat SKRZYPEK, Piotr 03 2:51.63

100m dowolny 12 lat WYSOCKA, Maria 05 1:02.70

100m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 1:17.21

200m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 2:54.13 

Medal Brązowy

 200m dowolny 11 lat GAWENDA, Bartłomiej 06 2:39.80

 50m klasyczny 10 lat SZCZEPANIAK, Michał 07 44.56

 100m motylkowy 10 lat ŁUKAWSKI, Tomasz 07 1:33.46

 400m dowolny 13 lat CATI, Lidia 04 4:59.04

100m grzbietowy 13 lat FILIPIAK, Małgorzata 04 1:16.61

 200m grzbietowy 13 lat CATI, Lidia 04 2:40.73

50m klasyczny 14 lat OLECH, Cecylia 03 35.51

Ponadto:

Lidia Cati (2bG),  powołana do kadry narodowej juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym

Rafał Mienicki (5b),  i Maria Wysocka (6s),  powołani do kadry wojewódzkiej w pływaniu 

1 miejsce - Lidia Cati (2bG),   WOM klubowy dwubój nowoczesny

2 miejsce - Piotr Skrzypek WOM klubowym w dwuboju nowoczesnym 

Rafał Mienicki (5b),

najlepszy wynik w historii pływania dzieci 11 letnich 2:27.79 - 200 m stylem  grzbietowym Warszawa 17.10.2017 r. basen 25 m

najlepszy wynik w historii pływania dzieci 11 letnich 33.02 - 50 m stylem  grzbietowym Gyor (HUN) 16.12.2017 r.  basen 50 m 

 Maria Wysocka (7s)

najlepszy wynik w historii pływania młodziczek  (12 lat)  1:08.62 -100 m stylem  grzbietowym Gyor (HUN) 16.12.2017 r.  basen 50 m 

TENIS ZIEMNY

Berkieta Tomasz (6s) 

2  miejsce w DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SKRZATÓW,

(8-10.09.2017r.) Bielsko-Biała. 

 3 miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI W TENISIE do lat 12; gra pojedyncza chłopców, (26.06-2.07.2017r) Kołobrzeg. 

3 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski - Szczecin 

Powołany do reprezentacji Polski młodzików. 

GIMNASTYKA SPORTOWA

"Mała Olimpiada 2017" (Mistrzostwa Polski Młodzików), 27-29.10.2017 r.

13 miejsce w wieloboju - Michał Mankiewicz  (klasa 4c)

Wykaz zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzika w gimnastyce sportowej

w roku 2017: 

1.Wach Oliwier 2007 klasa 4c

2.Mankiewicz Michał 2008 klasa 4c

3.Pawliszak Dominik 2008 klasa 3b

4.Sikorski Stanisław 2008 klasa 4c

5.Grabski Łukasz 2009 klasa 3b

6.Posiadała Paweł 2009 klasa 2b

7.Szymborski Kacper 2009 klasa 3b

8.Bryła Miłosz 2010 klasa 2b 

 

SUKCESY 2016 / 17

III miejsce uczniów klasy 3ag w Grze Edukacyjnej Spadkobiercy organizowanej przez Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1.

Ogólnopolski Konkurs GEO - Planeta 

III miejsce w kraju zajął Bartłomiej Pruss  kl. VIs,

wyróżnienia zdobyli Maria Wysocka VI s,

Gabriela Reszczyńska kl. VIa,

Iwo Bralczyk Vs
I miejsce w konkursie matematyczno - chemiczno - fizycznym I Ty możesz zostać inżynierem organizowanym przez Gimnazjum nr 36 

Weronika Poławska,

Damian Chojnacki,

Mateusz Pawluk,  

V miejsce Jakub Rousseau,

Maciej Bobiński,

Filip Ślesicki
III miejsce w finale  międzyszkolnego konkursu Rozrywki geograficzne dla gimnazjalistów 2016/2017 Wielkopolska czaruje... 

Aleksandra Szwejk,

Michał  Słodownik

Finalistka konkursu kuratoryjnego z języka polskiego - Aleksandra Zaremba  

XI Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów 2016/2017:
I miejsce, Złota Wena- Muzyczny Zespół Szkolny FORTE, 
II miejsce, Srebrna Wena- Barbara Odrobińska (solistka),
II miejsce, Srebrna Wena-  Nikola Olszewska -konkurs literacki
III miejsce, Brązowa Wena- Anna Hęclik- konkurs plastyczny

Konkurs literacki zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Mariusza Zaruskiego w Bielance (Podhale): 
Michał Słodownik I miejsce, 
Nikola Olszewska , Lidia Cati -  wyróżnienia.  

Ogólnopolski Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne - EDI: 
Michał Puchalski - wyróżnienie 
Marta Powała - wyróżnienie
Hubert Wach - wyróżnienie
Natalia Rosa -  wyróżnienie
II miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym Stara Warszawa

Mateusz Pawluk . Ze szkoły podstawowej najlepsze zdjęcie wykonał Stanisław Przypkowski.
VI miejsce w Grze Edukacyjnej  Casino Vegas organizowanego przez ZSLiE nr 1 - Igor Muzal, Adam Sokołowski
Wyróżnienie w  Wojewódzkim Konkursie Przedmiotów Przyrodniczych Od geografii do chemii organizowanym przez  XXXVIII LO - Laura Rudo
Siedmioro uczniów klas trzecich (Laura Rudo, Michał Słodownik, Mariam Kolbaia, Aleksandra Zaremba, Monika Szymańska, Gabriela Malinowska i Igor Muzal ) zakwalifikowali się do I Mazowieckiego Konkursu Chemicznego Kwas

Maciej Lubas uczeń SP zajął  255 miejsce w województwie i  805 w kraju   w konkursie MAKS 2016 i  otrzymał możliwość darmowego startu w kolejnej edycji konkursu. 

Udział ZS Nr 60 w Warszawie

w Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży – 50 WOM w roku szkolny 2016/2017       

Szkoła Podstawowa Nr 48 

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście.

Klasy V

IV miejsce w dzielnicy Śródmieście klas V – Stratius - Moroz Sofija (5s). 

Klasy VI

II miejsce w dzielnicy Śródmieście klas VI - Guzowska Klaudia (6b),

V miejsce w dzielnicy Śródmieście klas VI - Kierzkowska Hanna (6s),

X miejsce w dzielnicy Śródmieście klas VI - Bieniewska Julia (6s), 

II miejsce

w dzielnicy Śródmieście, w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych – dziewczęta.

Indywidualne biegi przełajowe chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście. 

Klasy V

II miejsce w dzielnicy Śródmieście klas V – Weikum Kacper (5c), 

Klasy VI

X miejsce w dzielnicy Śródmieście klas VI - Gawenda Michał (6s),

XI miejsce w dzielnicy Śródmieście klas VI – Ciupak Maciej (6s),

 

Finał 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych 

127 miejsce - Stratius - Moroz Sofija (5s) w biegu dziewcząt klas V szkół podstawowych

(na 173 startujących).

120 miejsce - Weikum Kacper (5c) w biegu chłopców klas V szkół podstawowych

(na 158 startujących).

19 miejsce - Guzowska Klaudia (6b) w biegu dziewcząt klas VI szkół podstawowych

(na 159 startujących).

56 miejsce - Kierzkowska Hanna (6s) w biegu dziewcząt klas VI szkół podstawowych

(na 159 startujących).

100 miejsce - Bieniewska Julia (6s) w biegu dziewcząt klas VI szkół podstawowych

(na 159 startujących).

28 miejsce - Gawenda Michał (6s) w biegu chłopców klas VI szkół podstawowych

(na 159 startujących).

54 miejsce - Ciupak Maciej (6s) w biegu chłopców klas VI szkół podstawowych

(na 159 startujących).

 

Od zabawy do sportu dla klas II – IV 

Skład: Jarecki Bartosz (2b), Jarosiewicz Zuzanna (2c), Kania Jagna (2c), Błachnio Borys (3b), Trzciński Krzysztof (3b), Kuśmirowska Natalia (4b), Lubas Maciej (4b),  Naklicka Oliwia (4b), Wojciechowski Antoni (4b), Bil Weronika (4c), Krajewska Aleksandra (4c), 

Kucharski Wiktor (4c), Osiecka Oliwia (4c), Powierża Artur (4c). 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście

Rozgrywki o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w tenisie stołowym dziewcząt 

Skład: Krajewska Aleksandra (4c), Osiecka Oliwia (4c). 

II miejsce w dzielnicy Śródmieście

Rozgrywki o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w tenisie stołowym chłopców 

Skład: Weikum Kacper (5c), Domań Mateusz (5c). 

I miejsce w dzielnicy Śródmieście

III miejsce w Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście w układzie SKS

w gimnastyce - dziewczęta 

Skład: Przybylska Zofia (2c), Kadłubowska Nikola (2c), Kierzkowska Barbara (2c),

Korolyak Emilia (3c), Kinga Maciejuk (3c), Bałaga Maja (3c), Naklicka Oliwia (4b),

Jasica Natalia (4b), Stratius – Moroz Sofia (5s), Świerczyńska Maria (4b), Dziugiewicz Oliwia (1b), 

II miejsce w Dzielnicy Śródmieście 

MISTRZOSTWA DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W UKŁADZIE SKS

W GIMNASTYCE - CHŁOPCY 

Skład: Bryła Miłosz (1b), Posiadała Paweł (1b), Bralczyk Maciej  (2b),  Grabski Łukasz (2b), Brynkiewicz Michał (3c), Mankiewicz Michał (3c), Wach Oliwier (3c),

Marczewski Stanisław (4b), Rogowski Stanisław (4b), Szymborski Patryk (4b). 

I miejsce w Dzielnicy Śródmieście

I miejsce w Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży  

Sporty zimowe „Błękitna Sztafeta” 

Skład:  Karolina Warec (6b), Yuliia Polniuk (4a), Klaudia Guzowska (6b), Natalia Rosa (5b), Amelia Pawłowska (6b), Anna Hęclik (6b),  Julia Olczyk (6b). 

II miejsce w Dzielnicy Śródmieście

Czwórbój LA - dziewczęta - dzielnica Śródmieście 

Skład: Patrycja Łączyńska (6b), Klaudia Guzowska (6b), Amelia Pawłowska (6b),

Karolina Warec (6b), Hanna Kierzkowska (6s), Wiktoria Lasok (6s). 

II miejsce w Dzielnicy Śródmieście 

GIMNAZJUM NR 41

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście. 

Klasy I 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście klas I – Suskiewicz Maja (1bG)

IV miejsce w dzielnicy Śródmieście klas I - Cati Lidia (1bG) 

Klasy III 

VI miejsce w dzielnicy Śródmieście klas III - Rzepiel Oliwia (3aG)

VII miejsce w dzielnicy Śródmieście klas III - Szymańska Monika (3aG), 

V miejsce

w dzielnicy Śródmieście, w klasyfikacji generalnej – gimnazja – dziewczęta. 

Indywidualne biegi przełajowe chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście. 

Klasy I 

VI miejsce w dzielnicy Śródmieście klas I - Skrzypek Piotr (1bG)

VII miejsce w dzielnicy Śródmieście klas I - Chojnacki - Walczak Fryderyk (1bG), 

Klasy II 

IX miejsce w dzielnicy Śródmieście klas II - Rousseau Jakub (2bG), 

Klasy III 

VIII miejsce w dzielnicy Śródmieście klas III – Fogtt Maksymilian (3bG)

X miejsce w dzielnicy Śródmieście klas III – Muzal Igor (3bG)

XI miejsce w dzielnicy Śródmieście klas III - Kuzmicz Dawid (3bG), 

II miejsce

w  dzielnicy Śródmieście, w klasyfikacji generalnej – gimnazja – chłopcy. 

Finał 50 Warszawskej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych 

24 miejsce - Cati Lidia (1bG) – w biegu dziewcząt klas I gimnazjów (na 146 startujących)

25 miejsce - Suskiewicz Maja (1bG) – w biegu dziewcząt klas I gimnazjów (na 146 startujących)

76 miejsce - Chojnacki - Walczak Fryderyk (1bG) w biegu chłopców klas I gimnazjów (na 145 startujących)

79 miejsce - Skrzypek Piotr (1bG) w biegu chłopców klas I gimnazjów (na 145 startujących)

67 miejsce - Rousseau Jakub (2bG) w biegu chłopców klas II gimnazjów (na 151 startujących)

63 miejsce - Rzepiel Oliwia (3aG)w biegu dziewcząt klas III gimnazjów (na 137 startujących)

114 miejsce - Szymańska Monika (3aG) w biegu dziewcząt klas III gimnazjów (na 137 startujących)

62 miejsce - Muzal Igor (3bG) w biegu chłopców klas III gimnazjów (na 143 startujących)

66 miejsce - Kuzmicz Dawid (3bG) w biegu chłopców klas III gimnazjów (na 143 startujących)  

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT. 

Skład: Dasiuda Anna (1aG),  Oliinyk Jana (1aG),  Grzebalska Wiktoria (2aG), 

Rzepiel Oliwia (3aG),  Skrońska Wiktoria (3aG),    Szulborska Alicja (3aG),  

Szwejk Aleksandra (3aG),  Woźniak Klaudia (3aG),   Kałębasiak Julia (3bG),  

Panabażys Weronika (3bG). 

I miejsce w dzielnicy Śródmieście

VI miejsce w Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży  

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW. 

Skład: Krejer Sebastian (1bG), Kacprzycki Kacper (2bG), Szcześniewski Patryk (2bG), Wojciechowski Błażej (2bG),  Stawicki - Górniewicz Eryk (3aG),  Dobrogost Piotr (3bG),   Fogtt Maksymilian  (3bG),  Grzyb Michał (3bG),   Kielak Bartosz  (3bG),  Muzal Igor (3bG),   Omen Krystian (3bG),   Sokołowski Adam (3bG). 

II miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. 

Skład: Julia Kałębasiak (3bG), Weronika Panabażys (3bG), Klaudia Woźniak(3aG), Alicja Szulborska (3aG), Wiktoria Skrońska (3aG), Wiktoria Grzebalska (2aG), Jana Oliinyk (1aG). 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW. 

Skład: Piotr Dobrogost (3bG),  Antoni Kwaczek (3bG), Konrad Kopiec (3bG),

Bartek Kielak (3bG),   Krystian Omen (3bG), Adam Sokołowski (3bG),

Jakub Rousseau (2bG), Eryk Stawicki – Górniewicz (3aG), Kacper Kacprzycki (2bG),

Błażej Wojciechowski (2bG), Igor Muzal (3bG), Damian Dzwonkowski (3bG).

I miejsce w dzielnicy Śródmieście

VI miejsce w Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży  

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT. 

Skład: Grzebalska Wiktoria (2aG), Kolbaia Mariam (3aG), Kopertowska Michalina (3aG), Rzepiel Oliwia (3aG),  Skrońska Wiktoria (3aG),   Szulborska Alicja (3aG),   Świder Julia (3aG),  Woźniak Klaudia (3aG),   Kałębasiak Julia (3bG),  Panabażys Weronika (3bG). 

II miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW.

Skład: Jakub Rousseau (2bG), Eryk Stawicki – Górniewicz (3aG), Piotr Dobrogost (3bG),  Konrad Kopiec (3bG), Antoni Kwaczek (3bG), Igor Muzal (3bG), Krystian Omen (3bG), Adam Sokołowski (3bG), 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Skład: Kałębasiak Julia (3bG), Rzepiel Oliwia (3aG), Panabażys Weronika (3bG). 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Skład: Sokołowski Adam (3bG), Kopiec Konrad (3bG), Dobrogost Piotr (3bG),

Dzwonkowski Damian (3bG). 

III miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Skład: Poławska Weronika (2aG), Kopertowska Michalina (3aG), Skrońska Wiktoria (3aG), Szulborska Alicja (3aG), Świder Julia (3aG), Woźniak Klaudia (3aG), Kałębasiak Julia (3bG) Malinowska Gabriela (3bG), Panabażys Weronika (3bG), Kolbaia Mariam (3aG). 

II miejsce w dzielnicy Śródmieście 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW.

Skład: Antek Kwaczek (3aG), Krystian Omen (3bG), Piotr Dobrogost (3aG),

Damian Dzwonkowski (3bG), Konrad Kopiec (3bG), Krzysztof Nosow (1bG),

Sebastian Krejer, (1bG), Michał Grzyb (3bG), Igor Muzal (3bG), Bartek Kielak (3bG). 

II miejsce w Dzielnicy Śródmieście 

MISTRZOSTWA DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W PŁYWANIU – DZIEWCZĘTA.

Skład: Lidia Cati (1bG), Małgorzata Filipiak (1bG), Majka Suskiewicz (1bG),

Michalina Jurek (2bG), Julia Kałębasiak (3bG), Weronika Panabażys (3bG). 

II miejsce w Dzielnicy Śródmieście 

ELIMINACJE DO WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ŚRÓDMIEJSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LA. – DZIEWCZĘTA

W Dzielnicy Śródmieście

III miejsce Julia Kałębasiak (3bG) - 100 m (2001) - 13.78 s

IV miejsce Wiktoria Grzebalska (2aG)  - skok w dal (2002-2003) - 3.95 m

II miejsce Monika Szymańska (3aG)  - skok w dal (2001) - 3.51 m

IV miejsce Aleksandra Szwejk (3aG)  - 200 m (2001) - 38.76 s

III miejsce Szulborska Alicja (3aG) - 400 m (2001) -  89.34 s

I miejsce Lidia Cati  (1bG) - 600 m (2001) - 1.48.40 s

II miejsce Oliwia Rzepiel (3aG)  - 800 m (2001) - 2.57.45 s 

W Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

III miejsce - Lidia Cati  (1bG) - 600 m (2001) – 1.50.23 s

VI miejsce - Oliwia Rzepiel (3aG) – 800 m (2001) – 2.59.89 s 

ELIMINACJE DO WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ŚRÓDMIEJSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LA. – CHŁOPCY

W Dzielnicy Śródmieście

III miejsce Krystian Omen (3bG) - 100 m (2001) - 12.10 s

III miejsce Błażej Wojciechowski (2bG) - skok w dal (2002-2003) - 4.43m

I miejsce Damian Dzwonkowski (3bG) - 200 m (2001) - 26.25 s 

III miejsce Patryk Szcześniewski (2bG) - 300 m (2001) -  41.73 s

II miejsce Eryk Stawicki – Górniewicz (3aG) - 400 m (2001) - 62.81 s

IV miejsce Tomasz Mzyk (3bG)  - 800 m (2001) - 2.37.65 s

IV miejsce Jakub Rousseau (2bG) - 1000 m (2001) - 3.16.86 s

IV miejsce Igor Muzal (3bG) 1500 m (2001) - 5.18.11 s 

ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W RINGO.

Skład: Julia Kałębasiak (3bG), Weronika Panabażys (3bG), Piotr Dobrogost (3bG),

Antoni Kwaczek (3bG), Tomasz Mzyk (3bG). 

I miejsce w Dzielnicy Śródmieście

VII miejsce w Finale 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży  

PŁYWANIE

Kuzmicz Dawid (3bG)

Grand Prix WMOZP (Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki)

I miejsce - 200 stylem klasycznym

Zawody o” Laur Lubelskiego Koziołka”

I miejsce – 200 stylem zmiennym

Mienicki Rafał (4b) - 3 złote medale Mistrzostw Warszawy

Marysia Wysocka (6s) - 3 złote medale Mistrzostw Warszawy

- brązowy medal Międzynarodowy Miting Pływacki w Berlinie

Piotrek Szkrzypek (1bG) - brązowy medal Mistrzostwa Warszawy

Filipiak Małgorzata (1bG) - brązowy medal Mistrzostw Warszawy 

Na uwagę zasługują wyniki:
Mienickiego Rafała (4b), Wysockiej Marysi (6s), Kuzmicza Dawida (3bG),
zawodnicy  uplasowali się w pierwszej piątce rankingu ogólnopolskiego swoich kategorii wiekowych. 

Ogólnie nasi zawodnicy zdobyli  ponad 80 medali na imprezach pływackich mniejszej rangi :

Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy, Laur Lubelskiego Koziołka, Puchar Konrada Czerniaka, Grand Prix Ostrołęki, Otwarte Mistrzostwa Miasta Puławy, Festiwal sprinterski na 100 lecie Mokotowa, „Od młodzika do olimpijczyka”, Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Związku Pływackiego, Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Ożarowie Mazowieckim, „Sięgaj po Złoto” – Radom.

Pływacy zdobywający nagrody to:

Jurek Michalina (2bG), Suskiewicz Maja (1bG), Cata Lidia (1bG), Filipiak Małgorzata (1bG), Skrzypek Piotr (1bG), Baltaza Aleksy (1bG), Błachnio Borys (3b), Jarecki Bartosz (2b), Przybylska Zofia (2c). 

PŁYWANIE – II PÓŁROCZE 

Zawody finałowe „OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA”

Rafał Mienicki (4b), zdobył trzy medale, w tym jeden złoty.

Maria Wysocka (6s) zdobyła dwa medale, 


V edycja Pucharu Polski w dwuboju nowoczesnym kobiet rocznik 2003-2004

Lidia Cati (1bG), srebrny medal

Zawodniczka otrzymała powołanie do Kadry Narodowej przez Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego. 

MISTRZOSTWA WARSZAWY PŁYWALNIA 50M

Rafał Mienicki najlepszym zawodnikiem wśród 11 latków, wywalczył 3 złote i jeden srebrny medal, autor trzech najlepszych wyników w kraju w tym roku w swojej kategorii wiekowej.

Maria Wysocka, druga w klasyfikacji generalnej wśród 12 latek, czterokrotna złota medalistka.

Małgorzata Filipiak, trzecia w kategorii 13 lat

Lidia Cati, piątą zawodniczką w klasyfikacji generalnej dziewcząt 13 letnich, zdobyła srebrny i brązowy medal.

Michał Szczepaniak srebrny medal,

Borys Błachnio brązowym medalistą 

Wielobój Pływacki Dzieci 10 i 11 letnich - najważniejsze zawody ogólnopolskie

Rafał Mienicki  zajął druga lokatę wśród zawodników 11 letnich  Rafał uzyskał łączny wynik 1272 pkt FINA, co oznacza jeden z lepszych wyników w historii tych zawodów. 

 IV edycja Pucharu Polski w dwuboju nowoczesnym kobiet rocznik 2003-2004

Lidia Cati drugie miejsce 

WOM  pływanie 2004-2005

Maria Wysocka brązowy medal

Małgorzata Filipiak srebrny medal 

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu

 Rafał Mienicki złoto, srebro, brąz,  

Mistrzostwa Polski w pływaniu Juniorów 16 letnich

Dawid Kuzmicz finał B 

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu  2-3.06.2017 r. 

50 dowolny         

– 1 miejsce – Maria Wysocka (r. 2005)

–  3 miejsce – Małgorzata Filipiak (r. 2004)

– 5 miejsce – Cati Lidia (r. 2004)

– 6 miejsce – Błachnio Borys (r. 2008)

50 klasyczny        

– 10 miejsce – Julia Żuława (r. 2006)

– 6 miejsce – Baltaza Aleksy (r. 2004)

200 grzbietowy

– 1 miejsce – Maria Wysocka

– 2 miejsce – Cati Lidia

– 3 miejsce – Małgorzata Filipiak

– 2 miejsce – Rafał Mienicki (r. 2006)

200 zmienny        

– 9 miejsce – Skrzypek Piotr   (r. 2003)

100 dowolny

– 1 miejsce – Maria Wysocka

– 3 miejsce – Filipiak Małgorzata

– 5 miejsce – Cati Lidia

100 klasyczny      

– 4 miejsce – Skrzypek Piotr

 

100 grzbietowy

– 1 miejsce – Maria Wysocka

– 2 miejsce – Filipiak Małgorzata

400 dowolny       

– 3 miejsce – Cati Lidia

– 1 miejsce – Rafał Mienicki

50 motylkowy     

– 3 miejsce – Błachnio Borys

50 grzbietowy     

– 4 miejsce – Filipiak Małgorzata

– 4 miejsce – Jarecki Bartosz (r. 2008)

– 6 miejsce – Błachnio Borys

– 1 miejsce – Rafał Mienicki

– 9 miejsce – Gawenda Bartłomiej

200 klasyczny      

– 8 miejsce – Żuława Julia

– 2 miejsce – Szczepaniak Michał (r. 2007)

– 9 miejsce – Baltaza Aleks

– 4 miejsce – Skrzypek Piotr

200 dowolny       

– 3 miejsce – Filipiak Małgorzata

– 4 miejsce – Cati Lidia

– 1 miejsce – Mienicki Rafał

– 5 miejsce – Gawenda Bartłomiej

400 zmienny        

– 9 miejsce – Skrzypek Piotr 

TENIS ZIEMNY

Berkieta Tomasz (5s)

III miejsce w Mistrzostwach Polski 

GIMNASTYKA SPORTOWA

Mała Olimpiada 2016 (12.10.2016, Szczecin), odpowiednik Mistrzostw Polski Młodzików

Wach Oliwier (3c) -  2 miejsce w finale skoku 

Mistrzostwa Warszawy w klasie młodzieżowej (01.10.2016 wielobój)

Wach Oliwier (3c)

Rogowski Stanisław (4b)

Mankiewicz Michał (3c) 

Finały Mistrzostw Warszawy (22.10.2016):  

klasa młodzieżowa:

finał ćw. Wolnych: miejsca
1. Wach Oliwier (3c)
2. Rogowski Stanisław (4b)
3. Mankiewicz Michał (3c)

finał ćw. w podporach: miejsca
1. Wach Oliwier (3c)
2. Rogowski Stanisław (4b)
3. Brynkiewicz Michał (3c)

finał skoku: miejsca
1. Rogowski Stanisław (4b)
2. Ćwikła Jan (3c)
3. Mankiewicz Michał (3c)

finał ćw. na drążku: miejsca
1. Wach Oliwier (3c)
2. Brynkiewicz Michał (3c)
3. Mankiewicz Michał (3c) 

klasa III:

finał ćw. wolnych: miejsca
1. Marczewski Stanisław (4b)
2. Szymborski Patryk (4b)
3. Grabski Mateusz (6s)

finał ćw. na koziołku: miejsca
1. Sematović Daniel (4b)
2. Gawenda Michał (6s)
3. Wróblewski Karol (5s)

finał ćw. na kółkach: miejsca
1. Marczewski Stanisław (4b)
2. Szymborski Patryk (4b)
3. Grabski Mateusz (6s)

finał skoku: miejsca
1. Szymborski Patryk (4b)
2. Marczewski Stanisław (4b)
3. Cyprysiak Wiktor (4b)

finał ćw. na poręczach:  miejsca
1. Cyprysiak Wiktor (4b)
2. Sematović Daniel (4b)
3. Gawenda Michał (6s)

finał ćw. na drążku: miejsca
1. Marczewski Stanisław (4b)
2. Sematović Daniel (4b)
3. Gawenda Michał (6s)

klasa II:

finał ćw. Wolnych: miejsca
1. Wach Hubert (6s)
2. Ciupak Maciej (6s)
3. Aderek Cezary (6s)
4. Getlich Olaf (6s)

finał ćw. na koziołku: miejsca
1. Wach Hubert (6s)
2. Ciupak Maciej (6s)
3. Aderek Cezary (6s)
4. Getlich Olaf (6s)

finał ćw. na kółkach: miejsca
1. Ciupak Maciej (6s)
2. Wach Hubert (6s)
3. Getlich Olaf (6s)
4. Aderek Cezary (6s)

finał skoku: miejsca
1. Ciupak Maciej (6s)
2. Wach Hubert (6s)
3. Aderek Cezary (6s)
4. Getlich Olaf (6s)

finał ćw. na poręczach:  miejsca
1. Wach Hubert (6s)
2. Ciupak Maciej (6s)
3. Getlich Olaf  (6s)
4. Aderek Cezary (6s)

finał ćw. na drążku: miejsca
1. Ciupak Maciej (6s)
2. Wach Hubert (6s)
3. Aderek Cezary (6s)
4. Getlich Olaf (6s) 

GIMNASTYKA SPORTOWA - II PÓŁROCZE

L Warszawska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce chłopców – 26.04.2017 Warszawa 

Patryk Szymborski – I miejsce w wieloboju gimnastycznym

Oliwier Wach – II miejsce w wieloboju gimnastycznym 

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych (klasa III) – 29.04.2017 Warszawa 

Stanisław Marczewski – I miejsce w wieloboju gimnastycznym

Patryk Szymborski – II miejsce w wieloboju gimnastycznym

Oliwier Wach – III miejsce w wieloboju gimnastycznym  

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Lubuskie 2017 – 10-11.06.2017 Zielona Góra (Drzonków) 

Patryk Szymborski

– 2 miejsce w finale ćwiczeń wolnych

– 5 miejsce w finale ćwiczeń na koziołku 

Stanisław Marczewski    

– 3 miejsce w finale ćwiczeń na kółkach

– 6 miejsce w finale skoku 

Oliwier Wach      

– 5 miejsce w finale skoku 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – 15-16.06.2017 Bydgoszcz 

Michał Mankiewicz

– 1 miejsce w finale ćwiczeń na drążku

– 2 miejsce w finale skoku 

Stanisław Sikorski           

– 3 miejsce w finale skoku

– 4 miejsce w finale ćwiczeń wolnych 

Paweł Posiadała  

– 3 miejsce w finale ćwiczeń w podporach

– 4 miejsce w finale ćwiczeń na drążku 

Łukasz Grabski   

– 3 miejsce w finale ćwiczeń w podporach

 Miłosz Bryła

– 6 miejsce w finale ćwiczeń wolnych

– 6 miejsce w finale ćwiczeń na drążku 

PIŁKA NOŻNA

Piłkarze z klas: 1, 2 i 3 gimnazjum będą reprezentowali klub i szkołę w I Lidze Wojewódzkiej w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 

I Liga Wojewódzka:

Butkiewicz Michał (1bG),

Nosow Krzysztof  (1bG),

Domański Hugo (1bG),

Surowski Jakub (1bG),

Chojnacki Fryderyk (1bG),

Jakóbczak Mikołaj (1bG),

Jarosiński Adam (1bG),

Krejer Sebastian (1bG),

Marchewka Oskar (1bG), 

Extraliga: 

Bukowski Kamil (2bG),

Głowicki Damian (2bG),

Kacprzycki Kacper (2bG),

Mikołajczak Kamil (2bG),

Pałubicki Daniel (2bG),

Raczyński Arkadiusz (2bG),

Rousseau Jakub (2bG),

Staniszewski Stanisław (2bG),

Szcześniewski Patryk (2bG),

Wojciechowski Błażej (2bG), 

Extraliga: 

Dobrogost Piotr (3bG),

Górski Maciej (3bG),

Kielak Bartosz (3bG),

Muzal Igor (3bG),

Sokołowski Adam (3bG),

Tkaczyk Wojciech (3bG),

Kopiec Konrad (3bG),

Omen Krystian (3bG) 

Uczniowie z klasy 1b zajęli 1 miejsce w I Lidze Wojewódzkiej i awansowali do najwyższej ligi na Mazowszu – Ekstraligi.

Uczniowie klasy 2b dalej będą reprezentowali klub i szkołę w I Lidze Wojewódzkiej.

Uczniowie klasy 3b rozegrają mecz barażowy o ekstraligę. Zajęli 2 miejsce w I Lidze Wojewódzkiej. 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Bieniewska Julia (6s)

I miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

II miejsce - turniej międzynarodowy w Austrii

III miejsce - turniej międzynarodowy w Białymstoku

III miejsce - turniej międzynarodowy w Warszawie o „Puchar Bemowa” 

Stratius - Moroz Sofia (5s)

VI miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Naklicka Julia (5s)

II miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Naklicka Oliwia  (4b)

IV miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

I miejsce - turniej międzynarodowy w Austrii

VI miejsce - turniej międzynarodowy w Wilnie

Jasica Natalia  (4b)

III miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Świerczyńska Marysia (4b)

IV miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Bałaga Maja (3c)

I miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

III miejsce - turniej międzynarodowy w Austrii

III miejsce - turniej międzynarodowy w Białymstoku

Przybylska Zosia (2c)

I miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

II miejsce - turniej międzynarodowy w Wilnie

III miejsce - turniej międzynarodowy w Warszawie „Irina Cap”

Irek Ewelina (2c)

I miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

I miejsce - turniej międzynarodowy w Austrii

V miejsce - turniej międzynarodowy w Wilnie

Kadłubowska Nikola (2c)

IV miejsce - turniej międzynarodowy w Wilnie

III miejsce - turniej międzynarodowy w Warszawie „Irina Cap”

II miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Jagna Kania (2c)

III miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Taradejna Aleksandra (4b)

VI miejsce - turniej międzynarodowy w Wilnie

VI miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

III miejsce - turniej klubowy w Warszawie

Trzebiatowska Marissa (4b)

VIII miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

VI miejsce - turniej klubowy w Warszawie

Lubowicka Łucja (2b)

V miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

III miejsce - turniej klubowy w Warszawie

Korolak Emilia (3c)

VIII miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

VI miejsce - turniej klubowy w Warszawie

Jakoniuk Zosia (1b)

V miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Kopaczko Michalina (1b)

VIII miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień”

Pióro Joanna (1b)

V miejsce - turniej międzynarodowy „Warszawska Jesień” 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

      Przybylska Madoka

I miejsce na ogólnopolskich zawodach Mokotowska Wiosna 2016

II miejsce na międzynarodowych zawodach Irina Cup 2016

IV miejsce w Mistrzostwach Warszawy kl. III

IV miejsce w finałach Mistrzostw Warszawy kl. III: w układzie
taneczno-akrobatycznym oraz z obręczą 

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mokotowa (zawody międzynarodowe)

II miejsce w Turnieju Bajkowym (zawody ogólnopolskie)

VI miejsce w finale ze skakanką na Turnieju Młodości (zawody ogólnopolskie)

VIII miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

III miejsce na ogólnopolskich zawodach Mokotowska Wiosna 2017

I miejsce na międzynarodowych zawodach Irina Cup 2017 

Przybylska Midori

VI miejsce na ogólnopolskich zawodach Mokotowska Wiosna 2016

VII miejsce w finale Mistrzostw Warszawy w układzie ze skakanką

VI miejsce w Pucharze Prezydenta Miasta Bielsko-Białej

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mokotowa (zawody międzynarodowe)

V miejsce w Turnieju Bajkowym (zawody ogólnopolskie)

XIII miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

VII miejsce na ogólnopolskich zawodach Mokotowska Wiosna  2017

VII miejsce na międzynarodowych zawodach Irina Cup 

Jędrak Aniela 

III miejsce na międzynarodowych zawodach Gruzja Batumi

XVIII miejsce na międzynarodowych zawodach Litwa Kowno

IX miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mokotowa

XV miejsce w Mistrzostwach Warszawy 2016 (potwierdzenie klasy)

III miejsce na ogólnopolskich zawodach Mokotowska Wiosna  2017

XIII miejsce w Mistrzostwach Warszawy 2017 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6” 

Ostojska Julia (3b)

13 miejsce - Łódzka Łyżwa

29 miejsce -  Skate Celie Słowenia

13  miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

8 miejsce – Gdańsk

13 miejsce – Dębica

16 miejsce – MiniEuropa

10 miejsce – Łódź

8 miejsce – MPM 

Warec Karolina (6b)

3 miejsce - Łódzka Łyżwa

3 miejsce - Zawody Mikołajowe Łódź

1 miejsce - Oświęcim

8 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

19 miejsce – Gdańsk

4 miejsce – Dębica

15 miejsce – MiniEuropa

6 miejsce – Łódź

18 miejsce – Cieszyn

23 miejsce - MPM

Rosa Natalia (5b)

23 miejsce - Łódzka Łyżwa

38 miejsce - Zawody Mikołajkowe Łódź

38 miejsce - Skate Celie Słowenia

18  miejsce - Kryształowy dzban Krynica  (26-29 styczeń 2017)

20 miejsce – Gdańsk

16 miejsce – Dębica

2 miejsce - Oświęcim

23 miejsce – MiniEuropa

19 miejsce – Łódź

17 miejsce – Klubowy Puchar Europy 

Hęclik Anna (6b)

5 miejsce - Zawody Mikołajkowe Łódź

8 miejsce - Puchar Miasta Oświęcimia

6 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

2  miejsce – Gdańsk

6  miejsce – Dębica

7  miejsce – MiniEuropa

7  miejsce – Łódź 

Żabicki Łukasz (6b)

9 miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Katowice

3 miejsce - Zawody Mikołajkowe

11 miejsce - Eliminacje  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Oświęcim

 3 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

3  miejsce – MiniEuropa

2  miejsce – Gdańsk

2  miejsce – Dębica

2  miejsce – Cieszyn 

Whipple  Aleksander (2bg)

3 miejsce -  Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Katowice

4 miejsce - Elininacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Oświęcim 

Pawłowska Amelia (6b)

4 miejsce - Łódzka Łyżwa

1 miejsce - Zawody  Mikołajkowe Łódż

60 miejsce - Eliminacje  do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Katowice

 2 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

20  miejsce – Gdańsk

39  miejsce – MiniEuropa

4  miejsce – Łódź 

Guzowska Klaudia (6b)

7 miejsce - Łódzka Łyżwa Łódź

6 miejsce - Zawody Mikołajkowe Łódź  grudzień 2016

6  miejsce – MiniEuropa

Stanaszek Matylda (3b)

8  miejsce - Łódzka Łyżwa Łódź

20 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

22  miejsce – Gdańsk

18  miejsce – Dębica

31  miejsce – MiniEuropa

24  miejsce – Łódź 

Dworzycka Nadia (3b)

29 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

39  miejsce – MiniEuropa

43  miejsce – Łódź 

Majkut Maria (2c)

12 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

7  miejsce – MiniEuropa

5  miejsce – Łódź

4  miejsce – Gdańsk 

Rzepiel Oliwia (3bg)

1 miejsce - Puchar Mazowsza  (Junior)

3  miejsce - Łódzka Łyżwa 

Nowak Oliwia (4a)

8 miejsce - Puchar Dębicy (3-4 luty 2017)

8  miejsce – MiniEuropa 

Olczyk Julia (6b)

9 miejsce - Łódzka Łyżwa

3  miejsce – Gdańsk

7  miejsce – Dębica 

Polniuk Yuliia (4a)

13  miejsce – Puchar Mazowsza

17  miejsce - Łódzka Łyżwa

23  miejsce – Zawody Mikołajkowe

 6 miejsce - Kryształowy dzban Krynica (26-29 styczeń 2017)

17  miejsce – Gdańsk

3  miejsce – Dębica

12 miejsce - Oświęcim

21  miejsce – MiniEuropa

5  miejsce – Łódź

17  miejsce – Cieszyn

20  miejsce – MP Opole 

TENIS STOŁOWY

Weikum Kacper (5c)

1 miejsce - I WTK Żaków Warszawa, (23.10.2016 r.)

1 miejsce - 60 Finał Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego Memoriał red. J. Strzałkowskiego (Wyszogród, 10.12.2016 r.)

1 miejsce - II WTK Żaków Warszawa, (17.12.2016 r.)

Krajewska Aleksandra (4c)

2 miejsce - II cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

w Kategorii Młodziczek (Warszawa, 13.12.2016 r.)

15 miejsce – w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego

I GRAND PRIX POLSKI ŻACZEK i ŻAKÓW 

(Lidzbark Warmiński, 06.11.2016 r.) 

TENIS STOŁOWY – II PÓŁROCZE

Krajewska Aleksandra

 1 miejsce – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków – Siedlin (04.03.2017 r.)

2 miejsce – Mistrzostwa Warszawy, Warszawska Olimpiada Młodzieży – gra pojedyncza w kategorii młodziczek – Warszawa (04.04.2017 r.)

1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy, Warszawska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna w kategorii młodziczek – Warszawa (06.06.2017 r.)

3 miejsce – 61 Finał MTTS Memoriał redaktora J. Strzałkowskiego, Gostynin (08.06.2017 r.)

Weikum Kacper

 3 miejsce – III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków – Siedlin (04.03.2017 r.)

10 miejsce – III Grand Prix Polski Żaków – Kwidzyn 21-23.04.2017 r.

1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy, Warszawska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna w kategorii młodzików – Warszawa (06.06.2017 r.)

2 miejsce – 61 Finał MTTS Memoriał redaktora J. Strzałkowskiego, Gostynin (08.06.2017 r.)  

Tomasz Berkieta, uczeń klasy 6s może pochwalić się dwoma dużymi sukcesami na przestrzeni zaledwie dwóch miesięcy.

Oto i one:

  • II miejsce w DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SKRZATÓW, 8-10.09.2017r., Bielsko-Biała.
  • III miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI W TENISIE do lat 12; gra pojedyncza chłopców, 26.06-2.07.2017r., Kołobrzeg.

Gratulujemy i czekamy na następne!

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38