zs60@zs60.waw.pl

Informacja dla Rodziców

Uprzejmie informujemy,że stołówka szkolna zacznie wydawanie obiadów od 2 września.W związku z powstaniem oddziału O istnieje możliwość wykupienia dzieciom również śniadań.Tak jak w latach ubiegłych dla dzieci uczuleniowych,alergicznych będą przygotowywane specjalne posiłki dostosowane do rodzaju diety.W tym przypadku prosimy o wcześniejsze zgłoszenie rodzaju skazy.

CENY POSIŁKÓW

W abonamencie

Klasy O-III

-śniadania 3,00 zł

-obiad 7,00 zł

-podwieczorek 2,00 zł

JEDNORAZOWO

-obiad 8,00zł

W abonamencie

Klasy IV-VI i Gimnazjum

-obiad 8,00 zł

-podwieczorek 2,00 zł

JEDNORAZOWO

-obiad 9,00 zł

Opłaty za obiady można wnosić w stołówce szkolnej (trzy pierwsze dni miesiąca) lub przelewem na konto:

KANMAR MARIA SZEWCZYK 27-go GRUDNIA 6 04-665 WARSZAWA

86 1500 1878 1218 7006 34310000

podając w tytule imię i nazwisko dziecka,klasę oraz miesiąc za który dokonana jest wpłata.Opłaty należy dokonać do ostatniego dnia każdego miesiąca.

W przypadku nieobecności dziecka w szkole,prosimy o odwołanie posiłku telefonicznie, sms-em lub mailem do godziny 9 tego samego dnia.Zwrot pieniędzy za odwołane obiady następuje przy opłacie za kolejny miesiąc.

Wszystkich rodziców zainteresowanych obiadami w szkole prosimy o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ DZIECKA NA OBIADY. Karty będą dostępne u  wychowawcy klas młodszych 0-III 1 września a pozostałe w stołówce szkolnej w godzinach 9-13. Rodzice,których dzieci korzystają z obiadów opłacanych przez OPS proszeni są o dostarczenie decyzji.Bez aktualnej decyzji obiady nie będą wydawane. We wrześniu mamy 21 dni szkolnych

KANMAR- MARIA SZEWCZYK

TEL.695 19 36 44