zs60@zs60.waw.pl

Informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice. Uprzejmie informujemy, że wydawanie obiadów w stołówce szkolnej rozpoczynamy 5 września. Tak jak w roku ubiegłym dodatkowo do dyspozycji dzieci będzie bar sałatkowy, w którym uczniowie mogą sami komponować zestaw sałatek. Istnieje także możliwość obiadów dla dzieci alergicznych .W tym przypadku prosimy o podanie alergii na karcie zgłoszeniowej dziecka na obiady. Rodzice, których dzieci korzystają z obiadów opłacanych przez OPS, proszeni są o dostarczenie odpowiedniej decyzji. Bez aktualnego dokumentu obiady nie będą wydawane. Na obiady zapisują i z obiadów wypisują rodzice. .Opłaty należy dokonać najpóźniej do 7 dnia każdego miesiąca. W tytule przelewu należy podać  nr. szkoły imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc ,za który dokonywana jest wpłata. Istnieje również możliwość zapłaty gotówką pierwszego dnia roboczego każdego miesiąca w stołówce w godzinach 8-9.Wyjątkiem jest wrzesień, gdzie płatności można dokonać  4 września po rozpoczęciu roku szkolnego.

Ceny posiłków

W abonamencie

Klasy 0-III

-Śniadanie-3 zł (dotyczy zerówki)

-Obiad-7,50 zł

-Podwieczorek-2 zł

Jednorazowo

-Obiad 8,50 zł

Klasy IV-VII i Gimnazjum

W abonamencie-8,50 zł

Jednorazowo-9,50 zł

Dane do przelewu MARIA SZEWCZYK 27 GRUDNIA 6   04-665 WARSZAWA

NR.KONTA 86 1500 1878 1218 7006 3431 0000

Przykładowy tytuł przelewu Sp48 Jan Kowalski 4a wrzesień

W przypadku nieobecności dziecka w szkole prosimy o odwołanie posiłku telefonicznie sms-em lub mailem do godziny 9 tego samego dnia. Zwroty za odwołane obiady następuje przy opłacie za kolejny miesiąc.

KONTAKT   Maria Szewczyk Tel.695 19 36 44 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich rodziców zainteresowanych obiadami prosimy o wypełnienie kart zgłoszeniowych(do pobrania na stronie szkoły –stołówka) i dostarczenie do stołówki lub pozostawienie u wychowawcy.

Ajent stołówki M. Szewczyk

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY