(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

W grudniu 2016 roku w ramach akcji Samorządu Uczniowskiego, miały miejsce na terenie szkoły dwa świąteczne konkursy.Pierwszy polegał na wykonaniu świątecznej kartki bożonarodzeniowej na formacie A3 wraz z życzeniami.Ten konkurs wygrała klasa V a, drugie miejsce zdobyła klasa IV b, zaś trzecie - klasa IV c i VI s.

Drugi konkurs na najciekawszą choinkę klasową, został rozstrzygnięty 22 grudnia podczas wigilii klasowych. Pierwsze miejsce zajęła choinka klasy V s - wychowawca Pani M. Mikulska,  drugie miejsce choinka klasy V a - wychowawca Pani E.Wiktor-Sass, zaś trzecie miejsce zdobyły choinki klas: IV b - wychowawca Pani H. Rogowska i  V c - wychowawca Pani M. Michowska.

Poniżej prezentujemy świąteczne bożonarodzeniowe kartki i piękne choinki klasowe.

Partnerzy