(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl
Dyrekcja

 

Justyna Nowaczek

(dyrektor, przyroda)

  

Hanna Rogowska

(v-ce dyrektor, przyroda)

   

Joanna Klinge

(v-ce dyrektor, biologia)

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Burdun

(wychowawca 3a)

Elżbieta Długosz

(wychowawca 1a)

Ewa Falińska

(wychowawca 3b)

Dorota Stanisz

(wychowawca 1b)

Aneta Kuryś

(wychowawca 2a)

 

Agnieszka Mattern

 

Iwona Migas

(wychowawca 3b)

Katarzyna Malinowska

(wychowawca "0")

Anna Stanuch

(wychowawca 3c)

 

Iwona Zambrowska

(wychowawca 2b)

         
Nauczyciele przedmiotów

Ilona Cajzer

(język polski)

(wychowawca 2ag)

Monika Michowska

(język polski)

(wychowawca 5c)

 Elżbieta Podlipska

(język polski)

(wychowawca 5a)

 

 

Ewelina Sylla

(język polski)

Katarzyna Kiliś

(język polski)

(wychowawca 4b)

Marta Chudzik

(język angielski)

 

Joanna Kowalska

(język angielski)

(wychowawca 6b)

Joanna Mojsiuk

(język angielski)

 

 

 

 

Justyna Śliwińska

(język angielski)

(wychowawca 4a)

 

 

Katarzyna Rustecka

(język angielski)

 Bożena Jocek

(język angielski)

 

 

 

Hanna Leszczyńska

(język francuski)

Agnieszka Politańska

(język niemiecki)

 

 

Joanna Małachowska

(język niemiecki)

Iwona Dobrzyniecka

(historia, plastyka)

(wychowawca 7a)

Izabela Wójcik

(historia, wos)

(wychowawca 3bg)

Grażyna Byczkowska

(muzyka)

(wychowawca 5c)

Grzegorz Jawid

(matematyka, edb)

Marzena Mikulska

(matematyka)

(wychowawca 6s)

Ewa Wiktor-Sass

(matematyka)

(wychowawca 6a)

 Kinga Mazur

(matematyka, chemia)

(wychowawca 2bg)

 

 

 

 

Kinga

Pawluk- Kociołek

(matematyka)

Ewa Ostrowska

(fizyka, chemia)

(wychowawca 7b)

Wioletta Szulik

(geografia, przyroda)

(wychowawca 4c)

 Barbara Kowalska

(przyroda, wdż)

(wychowawca 4d)

 Arkadiusz Kusak

(informatyka, technika)

(wychowawca 3ag)

Iwona Piotrowska

(informatyka, technika)

(wychowawca 7s)

 

Agnieszka Bornus

(edb)

 

Krzysztof Włoszczak

(etyka, historia)

s. Gracjana

(religia)

 

 

Bożena Frydryk

(religia)

Joanna Tokarzewska

(religia)

 

Agnieszka Gapińska

(wf)

Andrzej Gorzkiewicz

(wf)

Anna Hunkiewicz

(wf)

Marzena Kalinowsk-Piela

(wf)

Piotr Kulbicki

(wf)

Piotr Przybylski

(wf)

Marzena Szczepaniak

(wf)

Bolesław Wierciński

(wf)

Damian Miecznikowski

(trener)

Magdalena Glinkowska

(trener)

Paweł Olszewski

(trener)

Dominik Przybyła

(trener)

Paweł Szymański

(trener)

Stefan Tuszyński

(trener)

 

Ludmiła Valasiuk

(trener)

Michał Zakrzewski

(trener)

         
Świetlica

Lidia Dudko

(kierownik świetlicy)

 Cecylia Cybulska

Edyta Falińska

Katarzyna Grzymała

 

 

 

 

Śliwińska Ewa

Urszula Nakrajnik

 Cecylia Oryszczyn

 

 

 

Anna Zalewska

 

Justyna Sulima

 Katarzyna Plona

(wf)

 

             
Pedagog, logopeda, reedukator

Anna Szewczyk

(pedagog)

Katarzyna Tymińska

(pedagog)

Magdalena Siebielec

(logopeda)

Monika Tuszyńska

(reedukator)

       
Biblioteka

Monika Bednarska

(bibliotekarz)

 

K. Czerwińska - Rosik

(bibliotekarz) 

         

 

Partnerzy