foto1
foto1
foto1
.

I jak tu nie kochać naszych dzieci? Nawet w okresie ciężkich treningów do głównych zawodów, gdy start w zawodach ma charakter treningowy, potrafią walczyć i wygrywać. Tak zrobiły w V eliminacji sezonu zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka na 50-tce przy ul. Trojdena.

Nasza skromna liczebnie 13-osobowa ekipa zdobyła 12 medali, z czego UWAGA, 8 złotych! Po dwa razy na najwyższym podium stawali 11-letnia Oliwia Sobótka (klasa 4B), 10-letni Janek Milewski (3B) i Mikołaj Miłkowski (8B). Ten ostatni przygotowuje się do swoich pierwszych mistrzostw Polski 14-latków. W zawodach OMDO wystartował po, jak stwierdził, najcięższym tygodniu w życiu, a mimo to ustanowił dwa rekordy życiowe: na 100 m kraulem i delfinem, a na setkę żabką uzyskał drugi wynik w karierze.

Po jednym złotym medalu zdobyli 9-letnia Zosia Bałaban (3B) i, znów UWAGA, Janusz Yogi Łazarowicz (8B) - po raz pierwszy w karierze. Poza wymienioną piątką medal srebrny zdobyła też Gosia Wichulska (8B). Gratulacje należą się wszystkim startującym, także: Kabałce, Laurze, Zielonej, Spoczkowi, Ziole, Szczepniakowi i Łysemu.