.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 48 PRZY UL. S. SEMPOŁOWSKIEJ 4 W WARSZAWIE

W minioną sobotę – 3 października 2020 r. – w naszej szkole została zainaugurowana akcja pt. AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA, przeznaczona dla dzieci sześcioletnich z okolicznych przedszkoli.
W co drugą sobotę będą organizowane w naszej szkole zajęcia tematyczne przeznaczone dla przyszłych uczniów klas pierwszych.
Temat pierwszego spotkania w AKADEMII PRZEDSZKOLAKA, z siedmiu planowanych na ten rok brzmiał „Gry i zabawy ruchowe”.

Zajęcia przeprowadzili najwspanialsi w Śródmieściu nauczyciele WF-u: pani Marzena Szczepaniak, pani Agnieszka Gapińska oraz
pani Katarzyna Plona. Udział w zabawach sportowych na szkolnym boisku wzięli Janek z Przedszkola nr 25 przy ul. T. Boya-Żeleńskego
i Miłosz z Przedszkola nr 31 przy ul. Kruczej.
Młodym sportowcom towarzyszyły uczennice z naszej szkoły: Gabrysia z klasy 5b a także Ala, Wiktoria i Kaitlyn z klasy 6c.
Wszyscy świetnie się bawili, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Kolejne spotkanie w AKADEMII PRZEDSZKOLAKA odbędzie się 17 października 2020 r. pod hasłem „Gry i zabawy językowe”
i poprowadzone będzie przez zacne grono nauczycieli języka angielskiego uczących w Szkole Podstawowej nr 48 w Warszawie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
LICZYMY NA LICZNE PRZYBYCIE PRZEDSZKOLNYCH ADEPTÓW!

Koordynatorzy AKADEMII PRZEDSZKOLAKA: Dorota Burdun oraz Konstancja Czerwińska-Rosik