foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

                  

 

Wiedli niezbyt dobrze widzący, utykających i pospołu imć żakom bacznie się w piąstkówkę  grajdowało. Po sprawiedliwości, zawżdy dowiadywać się musieli co marudnemu belfrowi z boku się zachciewało. Wziąć kij w swe ręce i od szwanku, krzywdy porażki, ku zwycięstwu on nas wybawi? Czy wciąż słuchać głosu ochrypłego: umknij w lewo! graj do tego! na tamtego! co ty robisz?  masz dwie ręce? nieee, nie do niego! Cóż tu począć? Czy zawierzyć? Kij do ręki, głową w drzewo? Zawierzyli. Sakwy w wodzie nie zmoczyli i kijem wygranej  nie mierzyli.  Pospołu goryczy  porażki  nie zaznali.  Imaginując marzenia inaczej niźli tych dwóch nieszczęśników od Ignacego K. doświadczyli.

   Siatkówka  – chłopcy młodsi

   Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – I miejsce,

   Warszawska Olimpiada Młodzieży – V miejsce

       niedowidzący, utykający: 1- Borys Błachnio, 3- Patryk Szymborski, 4- Stanisław Rogowski, 5- Wiktor Kucharski, 6- Antoni Marczak,                                                7- Mateusz Łokietek, 8- Jeremi Prokurat, 9- Artur Powierża, 11- Szymon Zych, 14- Szymon Bytniewski.

      głos ochrypły:  A G

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38