foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

                  

 

Opowiem Państwu dzisiaj historię o pewnym pluszowym misiu.

Nie zacznie się ona typowo, od słów: „Dawno, dawno temu. Za górami, za lasami.”

Opowieść tę, rozpoczniemy tak:

„Całkiem niedawno, bo dopiero kilka dni temu, odwiedził  nas pewien podróżnik. Nie wyglądał on ani jak Nela Reporterka, Martyna Wojciechowska czy pan Cejrowski. W jego wyglądzie, było coś takiego, że dzieci od razu chciały go pogłaskać i przytulić.

Do naszej szkoły przywędrował Miś Podróżnik. Postanowił on odwiedzić każdą grupę świetlicową i by lepiej ją poznać, chce zamieszkać w każdej z nich przez około tydzień. Miś przyniósł ze sobą Wielką Kronikę, do której zostaną wpisane jego wszystkie przygody. Podróżnik swoją podróż postanowił zacząć z uczniami klasy 2a i spotkań z Panią Dyrektor oraz Panią Kierownik Świetlicy. Wiele niezwykłych przeżyć już za nim, wiele jeszcze przed nim, jednak to już materiał na zupełnie nową opowieść ;)."

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38