foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

                  

 

Rok szkolny już się rozpoczął, ale na chwilę cofnijmy się do minionych wakacji.
„Lato w Mieście” w naszej szkole trwało od 24 czerwca do 26 lipca. Był to czas licznych atrakcji i niespodzianek.
W godzinach przedpołudniowych wychowawcy z dziećmi uczestniczyli w zajęciach poza szkołą m.in. w Łazienkach Królewskich, Królikarni, Muzeum Etnograficznym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamku Królewskim i w Wilanowie, CNK, Kinie Luna i Kinotece, Kręgielni, na placu zabaw w Inca Play i Mini Golfie.

Dzieci uczestniczyły również w zajęciach kulinarnych „Wiem co jem” i codziennie korzystały z zajęć na pływalni OSiR. W ramach poprawy bezpieczeństwa przeprowadzone zostały zajęcia przez Policję i Straż Miejską.
Po obiedzie każda z grup miała możliwość uczestniczenia w godzinnych zajęciach sportowych prowadzonych przez instruktora sportu. Raz w tygodniu na boisku szkolnym organizowane były zawody sportowe. Po południu odbywały się też dodatkowe zajęcia z Robotyki lub plastyczne. Dzieci wykonywały: zakładki, świeczki, magnesy i breloczki. Wychowawcy grup również organizowali zajęcia, wzbogacone o liczne konkursy tematyczne. Można było też pograć w gry planszowe, szachy lub wykonać własne prace plastyczne.
Mieliśmy również miłą okazję gościć w naszej szkole Pana Burmistrza Aleksandra Ferensa wraz z zastępcą, Panem Pawłem Martoflem.
Wspólnie w szkolnej stołówce zjedliśmy obiad. Dzieci opowiadały o atrakcjach, z jakich korzystają podczas "Lata w mieście”. A na koniec niespodzianka….przywieziony przez gości ogromny kosz z owocami, które zostały rozdane dzieciom.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny w naszej szkole.

Czas wspólnych wakacji minął bardzo szybko. Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za uśmiech i miłe słowa.
Zapraszamy na kolejny sezon.

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38