foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
LATO W MIEŚCIE zapisy od 18 kwietnia 2019 r.

                  

 

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów i wyróżnionych w 9. Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Ja – Zwierzę”.
Klasyfikacja miejsc zostanie ogłoszona podczas uroczystości wręczania nagród, która odbędzie się 6 czerwca 2019 r. o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 48, ul. Stefanii Sempołowskiej 4.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.

Konkurs plastyczny (kolejność przypadkowa):
Spośród wymienionych uczestników są wyłonieni:
• Laureaci;
• Wyróżnieni.
Michalina Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie
Anna Gurtman – Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Daria Kalinowska – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Małgorzata Klukowska – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Weronika Machnacz – Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie
Tomasz Likos – Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie
Mateusz Jary – Szkoła Podstawowa nr 373 w Warszawie
Urszula Jaśkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 373 w Warszawie
Julia Strzeszyńska – Szkoła Podstawowa nr 175 w Warszawie
Jakub Giezgała – Szkoła Podstawowa nr 157 w Warszawie
Konkurs literacki: (kolejność przypadkowa):
Spośród wymienionych uczestników są wyłonieni:
• Laureaci;
• Wyróżnieni;
• Współautorzy okolicznościowego, pokonkursowego wydawnictwa.
Olimpia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie
Michalina Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie
Lilianna Lipińska Szkoła Podstawowa nr 277 w Warszawie
Mateusz Plichta – Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie
Małgorzata Kuraś – Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie
Alicja Wichniak – Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie
Nina Kaczyńska – Międzynarodowa Szkoła Montessori w Warszawie
Sylwia Szuszkiewicz – Międzynarodowa Szkoła Montessori w Warszawie
Oskar Kondrat – Szkoła Podstawowa nr 203 w Warszawie
Aleksander Kabulski - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie
Antonina Wysocka - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie
Maciej Filipkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie
Aleksander Szupiluk – Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie
Piotr Szupiluk – Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie
Maciej Gontarczyk – Polsko – Francuska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum „La Fontaine”
w Warszawie
Julia Krzesińska – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO w Warszawie
Gabriela Bulasińska – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO w Warszawie
Antoni Marciniak – Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie
Lena Szulc – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 w Warszawie
Zuzanna Gałązka – Gimnazjum nr 27 STO w Warszawie
Kinga Łukaszewicz – Szkoła Podstawowa nr 271 w Warszawie

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38