foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

                  

 

18 maja 2019 na terenie boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 48 im. Adama Próchnika w Warszawie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej “Graj i Pomagaj.”

Pomysł zrodził się w styczniu, kiedy to razem z grupą znajomych z LO im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego postanowiliśmy zrobić coś dobrego dla innych. Rozpoczęliśmy mrówczą pracę, która po czterech miesiącach odniosła niespodziewane rezultaty.

Niesamowicie pomogli nam przy tym Fundacja “Świat na Tak,” szczególnie Pani Poseł Joanna Fabisiak, Pani Dyrektor Justyna Nowaczek oraz Pani Dyrektor Joanna Klinge wolontariusze, których pracę koordynowała Pani Joanna Tokarzewska, firma cateringowa “Kanmar” oraz Warszawski Gimnastyczny Klub Sportowy “Ajsedora.” Nie zapominamy też o wszystkich innych którzy włączyli się w organizację. To dzięki tym wszystkim osobom udało nam się utrzymać całe wydarzenie w ryzach.

Dzień ten pomimo wielu przeciwności losu, które się pojawiły, doskonale pokazuje jak ważne jest dążenie do celu oraz to, że wszystko z pomocą ludzi życzliwych można osiągnąć. Dzięki tym wszystkim osobom przekażemy wszystkie zebrane pieniądze na wsparcie dzieci i młodzieży z Hospicjum Domowego w Warszawie.

 

Jeśli jesteście ciekawi przebiegu i podsumowań całego turnieju oraz pasjonujących wywiadów z kapitanami drużyn zapraszamy na naszą stronę na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/Graj-i-Pomagaj-Turniej-Pi%C5%82ki-No%C5%BCnej-2207963235915363/

 

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za pomoc!

 

Pisał to Wasz Absolwent - Wolontariusz

Damian Chojnacki

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38