LATO W MIEŚCIE zapisy od 18 kwietnia 2019 r.

W dniu 14.03.2019 r. w Warszawskim Centrum Sportu "AKTYWNA WARSZAWA" ośrodek "SOLEC" odbyła się Śródmiejska Olimpiada Młodzieży z Badmintona. Oczywiście nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły - kategoria dzieci : chłopcy w składzie - Kacper Weikum (7b), Mateusz Łokietek(6c), Oliwier Wach (5c) ; dziewczęta w składzie - Aniela Jędrak(7s), Natalia Kuśmirowska(6b), Natalia Jasica(6b) ; kategoria młodzież : chłopcy - Sebastian Łuczywek(8b), Jakub Zyśk(8b), Kacper Niemierka(8b) ; dziewczęta - Wiktoria Lasok(8s), Małgosia Klukowska(8s), Basia Jakubiec(8a). Doświadczenie poszli zdobywać zarówno uczniowie jak i nauczyciele wf - Katarzyna Plona i Agnieszka Gapińska.

Rozgrywki rozpoczęły dziewczynki w kategorii dzieci - uczennice wyszły z grupy na drugim miejscu i w półfinale wygrały z SP nr 75 wchodząc do finału. Tam spotkały się z zespołem z SP nr 12 i ostatecznie wywalczyły drugie miejsce!!

Na tym samym miejscu uplasowali się chłopcy w kategorii dzieci - również spotkali się w finale z SP nr 12 - złoty medal był naprawdę blisko :)

Jak na pierwszy start w tej dyscyplinie dwa srebrne medale to ogromny sukces!

W kategorii młodzież czołówka grała naprawdę "wysoko" i ciężko było dogonić sukcesy młodszych kolegów i koleżanek jednak duch sportowy przetrwał i zarówno chłopcy jak i dziewczynki walczyli do końca zajmując 5 miejsce - dziewczęta, 6 miejsce - chłopcy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za wspaniałe emocje i zachęcamy do gry w badmintona nie tylko w szkole na lekcjach WF :)))))