foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
LATO W MIEŚCIE zapisy od 18 kwietnia 2019 r.

                  

 

XIV MiniEuropa 2018 Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym organizowana przez MUKS Euro6 Warszawa przeszła do historii. Mamy nadzieję, że będziecie ją dobrze wspominać :) Dziękujemy zawodnikom i trenerom, którzy tak licznie przyjechali do Warszawy – było nam bardzo miło Was gościć :).

Dziękujemy Komisji sędziowskiej za kawał dobrej roboty.

Dziękujemy rodzicom, którzy przez ostatnie dni angażowali się ponadprzeciętnie, aby zawody przebiegły w należyty sposób.

Dziękujemy wszystkim instytucjom za wsparcie, czy to poprzez reklamowanie zawodów na profilach społecznościowych, czy to przekazanie upominków dla zawodników.

Dziękujemy kibicom za dopingowanie Solistek i Solistów startujących w zawodach, za oklaski.

Dziękujemy TVN24 za to, że byliście i pomagacie w promocji tej pięknej dyscypliny sportu.

Do zobaczenia! Pirouette, Baltu Ainiai, Brest Club, Figure Skating Club "Speigas", Gomel, Herning Skojtelobeforaening, Jurmalas Slidas, Linkopings Konstakningsforening, Mariestads Konstakningsklubb, Orebro Konstakningsklubb, Pruzany, Slottsstadens KK, Uppsala Skridskoklubb, VBSS Valmiera, Wild Cats Odessa, Uczniowski Integracyjny Klub Łyżwiarstwa Figurowego Piruette - Opole UKŁF Ochota Warszawa, Figure Skating Academy Warsaw, GKS Stoczniowiec Gdańsk Łyżwiarstwo Figurowe, Kłf Lajkonik, KS Cieszyn - Sekcja Łyżwiarstwa Figurowego, Mkl Lodz, MKS AXEL TORUŃ

Szczególne podziękowania kierujemy do instytucji i firm:) Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej, TVN24, TVN Warszawa, Polski Komitet Olimpijski, Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Sportu, Ibis budget Warszawa Centrum, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Fackelmann Polska.

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/pg/warszawskieaktualnosci/photos/?ref=page_internal

Dziękujemy i zapraszamy do Warszawy za rok na jubileuszową XV Mini Europę !

Agnieszka Adamowicz

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38