UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"

W naszej szkole dzieci z klas I-III biorą udział w dodatkowych zajęciach wychowania fizycznego realizowane w ramach programu "Od zabawy do sportu".

Z tego tytułu w  dniu 16 listopada (czwartek) odbył się Śródmiejski Turniej Od zabawy do sportu podczas którego dzieci mogły pokazać swoje umiejętności zdobyte podczas tych zajęć. Turniej polegał na wykonaniu ośmiu skomplikowanych zadań, które musieli wykonać wszyscy nasi reprezentanci i ich przeciwnicy. Krótko pisząc były to gry i zabawy w formie wyścigów, które dawały dużo frajdy, ale i wymagały szybkości, skupienia, precyzji i odrobinę sprytu. Były to między innymi wyścigi : z "sadzenia kapusty" w czym byliśmy najlepsi, podania w kole, gonitwa szarf, wyścigi par, piłki górą w rzędach w czym również byliśmy najszybsi i przesądziło to o naszym sukcesie drużynowym - drugie miejsce na 13 startujących szkół. Cała drużyna wróciła zadowolona z pucharem, medalami i Śródmisiami :) Jest to wspaniały sukces naszych uczniów!! GRATULUJEMY!