foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"

                  

 

7 czerwca 2017 r. wręczono nagrody i wyróżnienia w 7. Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Ja – Zwierzę”. Konkurs uświetnił krótki koncert zespołu Forte pod batutą Grażyny Byczkowskiej. Odbyło się również spotkanie z opiekunką Schroniska VIVA w Korabiewicach, Ireną Kowalczyk.
W konkursie plastycznym, jury w składzie: Iwona Dobrzyniecka – przewodnicząca, Joanna Tokarzewska, Monika Bednarska, zdecydowało o następującym podziale nagród.


Kategoria: szkoły podstawowe
I miejsce:
Maja Olszewska – Szkoła Podstawowa nr 185 w Warszawie, Nina Grzywacz – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO w Warszawie
II miejsce: Anna Hęclik – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie, Jagoda Król – Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie
III miejsce: Aleksandra Korza – Szkoła Podstawowa nr 69 w Warszawie, Tomasz Berkieta – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Wyróżnienia:
Barbara Przybysz – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO w Warszawie
Kamila Stępniak – Szkoła Podstawowa nr 32 w Warszawie
Oliwia Wronkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie
Eva Jelkin – Szkoła Podstawowa nr 32 w Warszawie
Kategoria: gimnazja
I miejsce
Anna Maziarska – Gimnazjum nr 54 w Warszawie
II miejsce:
Julia Walerzak – Gimnazjum nr 50 w Warszawie
III miejsce:
Alicja Pniewska – Gimnazjum nr 50 w Warszawie
Wyróżnienia:
Alicja Misterka – Gimnazjum nr 50 w Warszawie
Jana Oliinyk – Gimnazjum nr 41 w Warszawie
Zofia Baran – Społeczne Gimnazjum nr 27 Sto w Warszawie
Marta Dawidowska – Gimnazjum nr 50 w Warszawie
Iga Świerżewska – Gimnazjum nr 42 w Warszawie
W konkursie literackim, jury w składzie: Mariola Pryzwan – przewodnicząca, Krystyna Inowolska, Monika Michowska, zdecydowało o następującym podziale nagród:
Kategoria: szkoły podstawowe
I miejsce:
Weronika Smolińska – Szkoła Podstawowa nr 279 w Warszawie
II miejsce:
Hanna Słyk – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO w Warszawie
III miejsce: Marta Bogdańska – Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie
Wyróżnienie:
Mateusz Plichta – Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie
Kategoria: gimnazja
I miejsce:
Aleksandra Iwaszko – Społeczne Gimnazjum nr 27 STO w Warszawie, Anna Markiewicz – Gimnazjum Niepubliczne nr 1 w Warszawie
II miejsce:
Natalia Osękowska – Gimnazjum nr 103 w Warszawie
III miejsce:
Małgorzata Niedziałkowska – Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Wyróżnienia:
Magdalena Szymańska – Gimnazjum nr 54 w Warszawie, Sonia Goluch – Gimnazjum nr 117 w Warszawie

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 629 25 15