foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZEBRANIA 23 maja, godzina 17:00 ZAPRASZAMY

                  

 

Z dorobkiem 2 medali wrócili gimnastycy przyrządowi z nieoficjalnych mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, czyli finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej w klasie III.

Prawo startu w tej imprezie uzyskało 48 najlepszych zawodników z Polski, wyłonionych w majowych eliminacjach. Wśród nich znalazło się 3 reprezentantów KS Legia Warszawa: Patryk Szymborski, Stanisław Marczewski oraz Oliwier Wach. Dla legionistów najszczęśliwsze okazały się występy w ćw. wolnych, koziołku, kółkach i skoku. W tych 4 konkurencjach uzyskaliśmy 5 miejsc finałowych, z czego najbardziej udane starty chłopcy zademonstrowali na planszy oraz kółkach. Jako pierwszy brązowy medal zdobył Stanisław Marczewski prezentując stabilny i czysto wykonany układ na kółkach. Natomiast świetny występ na macie, druga (co do wysokości) baza trudności oraz sportowa walka i determinacja zapewniły Patrykowi Szymborskiemu drugie miejsce i tym samym srebrny medal mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w klasie III. Bardzo dobrze spisał się Oliwer Wach, debiutujący na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - 5 miejsce w finale skoku może cieszyć.

Szczegółowe wyniki reprezentantów Legii poniżej.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Zielona Góra (Drzonków) 08-11.06.2017:

Patryk Szymborski (trener Paweł Olszewski):

2 miejsce w finale ćwiczeń wolnych

– 5 miejsce w finale ćwiczeń na koziołku

 

Stanisław Marczewski (trener Paweł Olszewski):           

3 miejsce w finale ćwiczeń na kółkach      

– 6 miejsce w finale skoku

 

Oliwier Wach (trener Piotr Kulbicki):      

– 5 miejsce w finale skoku

 

Medalistom, finalistom i trenerom gratulujemy.

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38