(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

Triumfem gimnastyków Legii Warszawa (kolejny raz z rzędu) zakończyły się zmagania finałowe uczniów klas I-IV w gimnastyce sportowej chłopców  50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W zawodach, rozegranych 26 kwietnia 2016 roku, pokonaliśmy reprezentacje 13 dzielnic Warszawy (wyłonionych we wcześniejszych zawodach o mistrzostwo dzielnic), kończąc zawody na najwyższym stopniu podium z wynikiem 222,15 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Żoliborza – gimnastycy z SP Nr 267, III miejsce przypadło akrobatom z Woli (SP Nr 26).

W klasyfikacji indywidualnej również najlepsi byli zawodnicy KS Legia: pierwsze miejsce zajął Patryk Szymborski, natomiast drugi był Oliwier Wach.

I miejsce L WOM – SP Nr 48 / KS Legia: Paweł Posiadała, Miłosz Bryła (kl. I), Maciej Bralczyk, Łukasz Grabski (kl. II), Michał Mankiewicz, Oliwier Wach (kl. III), Stanisław Marczewski, Patryk Szymborski (reprezentanci kl. IV).

Brawo! Gratulujemy!

Partnerzy