LATO W MIEŚCIE zapisy od 18 kwietnia 2019 r.

Zwycięstwem uczniów Szkoły Podstawowej nr 48, a zarazem zawodników stołecznego klubu gimnastycznego Legia, zakończyły się zmagania uczniów klas I-IV szkół podstawowych w zawodach o gimnastyczne mistrzostwo w dzielnicy Śródmieście (03.04.2019 r.) oraz w finale rywalizacji warszawskich podstawówek (26.04.2019 r.).

Czytaj więcej: Zwycięstwo legionistów z SP nr 48 w Mistrzostwach Dzielnicy Śródmieście oraz LII Warszawskiej...

Grupa uczniów LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego razem z Fundacją "Świat na Tak" ma zaszczyt zaprosić Was wszystkich na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej “Graj i Pomagaj.” W rozgrywkach bierze udział 8 drużyn z warszawskich liceów, ale też reprezentacja naszego Zespołu Szkół nr 60. Nie może Was tam zabraknąć! Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu, także ze względu na inne atrakcje: m.in grupy gimnastycznej GWKS “Ajsedora,” cateringu organizowanego przez firmę “Kanmar,” możliwość porozmawiania z Panem Dariuszem Dziekanowskim, byłym piłkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz przewodniczącym Klubu Wybitnego Reprezentanta oraz wiele innych.
Przekonajcie się sami! Wydarzenie już 18 maja od godziny 10:00 na terenie naszego boiska szkolnego! Organizatorzy liczą na Wasze przybycie! Zachęcamy także do odwiedzenia strony facebook’owej, gdzie znajdują się wszelkie istotne informacje odnośnie widowiska!
(link do strony wydarzenia)

Zapisy do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 rozpoczną się od 18 kwietnia 2019 r. od godz. 12:00 za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się na stronie:

Szczegółowe Informacje dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 znajdują się na stronie Biura Edukacji:

Antoni Jędrak zawodnik klubu ”Euro 6” w dniu 12 kwietnia 2019r. triumfował na zawodach Diamentowy SPIN Katowice w klasie srebrnej, na zdjęciu dekoracja uczestników. Kolejne zdjęcie to Antoni Jędrak – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 48, zawodnik Klubu „Euro 6” wraz z Maciejem Lewandowskim absolwentem Szkoły Podstawowej Nr 48 a obecnie szkoleniowcem Klubu „Euro 6”.

Julia Polniuk uczennica Szkoły Podstawowej Nr 48, najmłodsza uczestniczka konkurencji startująca w klasie junior, zajęła III miejsce, poprawiając swój rekord życiowy o 11 punktów.

Antoni Jędrak - uczestnik międzynarodowych zawodów XV MiniEuropa 2019, w zawodach krajowych plasuje się na medalowych pozycjach, z każdym startem zdobywa więcej punktów. Uczeń SP 48.
Wiktoria Zielińska, Antoni Jędrak, Julia Ostojska, Weronika Dąbrowska wraz z trenerką p. A. Hunkiewicz
Julia Polniuk – doświadczona zawodniczka klubu Euro 6, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 48 – propagatorka łyżwiarstwa figurowego.

Dnia 21 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się XIV Festiwal Radosnej Twórczości Własnej. Uczniowie z klas 4,5,6,7 i IIIgim. prezentowali swoje talenty. Artyści tańczyli, śpiewali, grali i występowali w kabarecie. Najliczniejszą reprezentację miały klasy 4, które zachwyciły jury swoimi pokazami. Zliczyliśmy głosy jury i publiczności.

Czytaj więcej: Festiwal Radosnej Twórczości Własnej