zs60@zs60.waw.pl

Dnia 22 czerwca 2017 r. klasa Va i reprezentanci klas  Vc  oraz VI a uczestniczyli  w międzypokoleniowym karaoke -  spotkaniu wieńczącym rok szkolny 2016/2017 i inaugurującym nadchodzące lato 2017  z osobami z niepełnosprawnością  intelektualną w Klubokawiarni Pożyteczna mieszczącej się przy Nowym Świecie 58.

2 czerwca 2017 reprezentanci klas Va, Vc, VIa oraz wolontariusze z trzecich klas  gimnazjum uczestniczyli w  inicjatywie społecznej realizowanej w ramach współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Stowarzyszeniem Qźnia, Fundacją Też Chcemy Być i Fundacją Razem.

Sala gimnastyczna Zawiszy Bydgoszcz, kolebka mistrzów (Andrzej Szajna, Mariusz Zasada, Krzysztof Potaczek), 4 rywalizujące kluby (Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, UKS Ronin Team, Warszawskie Towarzystwo Gimnastyczne), 15.06.2017, godz. 09:00 – rozpoczyna się rywalizacja o kwalifikacje do Małej Olimpiady 2017 oraz tytuły mistrzów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Literackim i Plastycznym „Ja – Zwierzę”. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2017 r. (środa) o godzinie 13.00 w Zespole Szkół nr 60 w Warszawie, ul. Stefanii Sempołowskiej 4.

Monika Bednarska

Organizatorka konkursu

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów i wyróżnionych w 7. Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Ja – Zwierzę”.

Klasyfikacja miejsc zostanie ogłoszona podczas ceremonii wręczania nagród. Datę podamy wkrótce na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 60. Poinformujemy o tym również opiekunów prac, poprzez podane adresy e – mail.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.

W dniach 12-13.06.2017r. klasy: 5a, 5b i 5c wyjechały na 2-dniową wycieczkę do Torunia.

We wtorek 23 maja dla klas gimnazjalnych odbył się finał konkursu geograficznego "Tajemnice Europy Południowej - Hiszpania".

Pamiętając o kierunkach rozwoju szkoły i chcąc włączyć się w działania poszerzające jej ofertę dnia 05.06.2017r. przeprowadzony został I Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „You can sing”.

Jak każdego roku nasza szkoła skorzystała z zaproszenia na zajęcia będące wydarzeniami towarzyszącymi podczas Warszawskich Targów Książki. 19 maja 2017 r. cztery klasy gimnazjum wzięły udział w następujących warsztatach: Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele, kiedy wszyscy mają wywalone.