(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego jest wielkim przeżyciem dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Powitaliśmy dzisiaj w naszej szkole nowych uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Z wielkim przejęciem przyglądali się nowym miejscom w szkole. Już od jutra nauka, gry, zabawy oraz nowi koledzy, koleżanki, książki i nauczyciele. Dzięki naszym nauczycielom, każdy dzień jest przyjemny i ciekawy, a wszystkie problemy znikają - jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. 

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy w nowym roku szkolnym sukcesów oraz zapału w zdobywaniu wiedzy, Rodzicom zaś i nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości. 

 

20 czerwca odbył się w naszej szkole bal gimnazjalny. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym tańcem-polonezem.

30 maja 2017 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Wielka Liga Czytelników z powiatu warszawskiego. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem Noc bajek przygotowanym przez klasę IVa. Galę uświetniła pani Lidia Stępień, koordynator województwa mazowieckiego konkursu, która opowiedziała gościom o zmaganiach finału i zdradziła kilka informacji z prac jury. Nagrody dla uczestników ufundowało Biuro Edukacji dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 60 w Warszawie.

Zakończenie roku to czas upragnionych wakacji. To również dzień, w którym uczniowie klas: IIIa, IIIb, IIIc i IIId żegnali się ze swoimi wychowawczyniami.

7 czerwca 2017 r. wręczono nagrody i wyróżnienia w 7. Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Ja – Zwierzę”. Konkurs uświetnił krótki koncert zespołu Forte pod batutą Grażyny Byczkowskiej. Odbyło się również spotkanie z opiekunką Schroniska VIVA w Korabiewicach, Ireną Kowalczyk.
W konkursie plastycznym, jury w składzie: Iwona Dobrzyniecka – przewodnicząca, Joanna Tokarzewska, Monika Bednarska, zdecydowało o następującym podziale nagród.

W piątek 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas IV i V. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu Pani Dyrektor Justyna Nowaczek podziękowała uczniom i rodzicom za całoroczną pracę oraz życzyła udanego wypoczynku.

Przedstawiamy zdjęcia z uroczystego zakończenia roku szkolnego klas I i II. Życzymy kolejnych sukcesów w nastepnym roku szkolnym i wspaniałych wakacji! Dziekujemy za ten rok!

Dnia 22 czerwca 2017 r. klasa Va i reprezentanci klas  Vc  oraz VI a uczestniczyli  w międzypokoleniowym karaoke -  spotkaniu wieńczącym rok szkolny 2016/2017 i inaugurującym nadchodzące lato 2017  z osobami z niepełnosprawnością  intelektualną w Klubokawiarni Pożyteczna mieszczącej się przy Nowym Świecie 58.

Sala gimnastyczna Zawiszy Bydgoszcz, kolebka mistrzów (Andrzej Szajna, Mariusz Zasada, Krzysztof Potaczek), 4 rywalizujące kluby (Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, UKS Ronin Team, Warszawskie Towarzystwo Gimnastyczne), 15.06.2017, godz. 09:00 – rozpoczyna się rywalizacja o kwalifikacje do Małej Olimpiady 2017 oraz tytuły mistrzów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Partnerzy