(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

Tradycją naszej szkoły stały się festyny rodzinne organizowane z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu.. Od lat spotykamy się na terenie boiska szkolnego, aby bawić się wspólnie z dziećmi. Każdy tego dnia może znaleźć coś dla siebie.

Tegoroczny Smerfowy Festyn Rodzinny odbył się w sobotę 27.05.2017.  Głównym organizatorem spotkania była świetlica szkolna oraz nauczyciele wychowania fizycznego. W prace organizacyjne włączyli się również nauczyciele i uczniowie, przygotowując dla uczestników festynu szereg atrakcji związanych z tematyką Smerfów.

  Najmłodszym uczestnikom festynu największą frajdę sprawiały zabawy na stoiskach smerfowych. Sporym zainteresowaniem cieszyło się studio malowania twarzy, lepienie z gliny oraz budowanie z wielkich kolorowych klocków. Czas umilały nam dodatkowe atrakcje festynu: występ chóru szkolnego ,pokazy karate i taekwondo oraz występy taneczne. 

Odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy chłopcami i dziewczynkami naszej szkoły, a w czasie przerwy zawodników do walki zagrzewały cheerleaderki. Uczniowie walczyli o punkty w konkurencjach: skoku w dal, biegu wahadłowym, rzucie do celu oraz rzucie piłką lekarską. Na zakończenie festynu dziewczynki z sekcji gimnastycznej zaprezentowały szereg układów choreograficznych.

 Festynowy bufet serwował słodycze, kiełbaski z grilla i napoje.

Czas na festynie upłynął w miłej atmosferze, wśród śmiechu i zabawy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz tym, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę.

 

 

 

 

Partnerzy