Zaproszenie na finał

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zakończenie roku szkolnego dla klas 3 GIMNAZJUM - 21 czerwca, godzina 17:00 ZAPRASZAMY

                  

 

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów i wyróżnionych w 8. Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Ja – Zwierzę”.
Klasyfikacja miejsc zostanie ogłoszona podczas ceremonii wręczania nagród, która odbędzie się 11 czerwca 2018 r. o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 48, ul. Stefanii Sempołowskiej 4.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.

Konkurs plastyczny (kolejność przypadkowa):
Spośród wymienionych uczestników są wyłonieni:
• Laureaci;
• Wyróżnieni.
Aleksander Gołoś – Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Jakub Czochara - Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Jagoda Chodorowska - Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Jan Majewski – Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie
Gabriela Mazur – Szkoła Podstawowa nr 69 w Warszawie
Zofia Lubowicka – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Laura Kurnik - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Ada Szustek - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Wiktor Miłkowski – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Katarzyna Kobyłka Gimnazjum nr 41 w Warszawie
Konkurs literacki (kolejność przypadkowa):
Spośród wymienionych uczestników są wyłonieni:
• Laureaci;
• Wyróżnieni;
• Współautorzy okolicznościowego, pokonkursowego wydawnictwa.
Innana Kemp – Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Jasmina Isadari - Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Jędrzej Koba - Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Alicja Piechal - Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Maria Lubas – Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Nadia Dworzycka - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Hanna Tkaczyk - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Hanna Kiliś - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Julian Teodorowicz - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Natalia Dąbrowska - Szkoła Podstawowa nr 48 w Warszawie
Mateusz Plichta – Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie
Rokasana Oczkowska - Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie
Wiktor Cichocki - Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie
Allison Saffell – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie
Zofia Giedz - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie
Magdalena Rutkowska - Szkoła Podstawowa nr 203 w Warszawie
Jan Walenta-Cała – Szkoła Podstawowa nr 203 w Warszawie
Aleksandra Słowik - Szkoła Podstawowa nr 203 w Warszawie
Weronika Salinger – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie
Kornelia Leśnik – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie

Szymon Dudek - Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie
Dominika Pikur – Szkoła Podstawowa nr 365 w Warszawie
Bartłomiej Janicki – Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie
Julia Krzesińska – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 STO w Warszawie
Kalina Pomarańska – Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie
Helena Bek – Szkoła Podstawowa nr 359 w Warszawie

 

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30

Partnerzy

 

 

GODZINY OTWARCIA

Sekretariat: 7.00 - 15.00

Świetlica: 7.00 - 18.00

Zajęcia edukacyjne: 8.00 - 16.20

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48

im. Adama Próchnika

ul. Stefanii Sempołowskiej 4

00- 574 Warszawa

 

WAŻNE TELEFONY

Sekretariat: 22 629 25 15

Świetlica: 22 621 60 18

Portiernia: 22 628 92 38