UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"

Madoka Przybylska z klasy 6s zdobyła złoty i dwa srebrne medale na międzynarodowym turnieju gimnastyki artystycznej DuGymCup, który odbył się w dniach 7-9 grudnia w Dubaju.

W zawodach brało udział ponad 450 zawodniczek z całego świata.Nasza reprezentantka zajęła 1. miejsce w układzie z maczugami, 2. miejsce w układzie z piłką i 2. miejsce w wieloboju. To duży sukces, ponieważ DuGymCup uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla juniorek w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej. W tegorocznych zawodach wzięło udział ponad 450 dziewcząt z 18 krajów, m.in. z Rosji, Ukrainy, Australii, USA, Malezji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przy okazji turnieju odbyły się także warsztaty z udziałem najwybitniejszych zawodniczek i trenerek gimnastyki artystycznej na świecie. Treningi i konsultacje prowadziły m.in. honorowa trener reprezentacji Rosji Elena Karpushenko oraz dwukrotna mistrzyni olimpijska Eugenia Kanayeva.

Madoka Przybylska na co dzień uczy się w klasie 6s. W szkole trenuje gimnastykę pod opieką pani Marzeny Kalinowskiej-Pieli.Jest także zawodniczką klubu UKS Irina Warszawa.