UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"

W ramach realizacji innowacji "Warszawa - serce mojej Ojczyzny" klasa 3 b gościła pana Jerzego Grzelaka - najmłodszego zaprzysiężonego żołnierza Armii Krajowej i uczestnika powstania warszawskiego.

W chwili składania przysięgi pan Jerzy miał tylko 9 lat! od wielu lat pan Jerzy pracuje jako zegarmistrz i opiekun zegarów w Urzędzie Rady Ministrów.Podczas spotkania nasz gość opowiedział o swoich przeżyciach z czasów okupacji i powstania. Obejrzeliśmy też film o dzieciach, które brały udział w powstaniu pt. "Fajna ferajna"i wspólnie zaśpiewaliśmy "Marsz Mokotowa" i "Warszawskie dzieci".  Wzruszony pan Jerzy zaprosił naszą klasę na spacer po powstańczym Mokotowie. Relację ze spaceru z panem Jerzym na pewno zamieścimy na stronie internetowej naszej szkoły!

opracowanie: Iwona Migas