(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

Ogłoszenie

UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"


foto1

Dołącz do nas

foto1

plastyczne, muzyczne, filmowe

foto1

atrakcyjne dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

foto1

doskonała baza sportowa

foto1

pływanie, gimnastyka, łyżwiarstwoe-Dziennik

Narzędzie zapewniające Rodzicom bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce Ucznia.

logowanie

MOLnet+

Dzięki katalogowi internetowemu uczniowie mogą komfortowo wypożyczać zasoby korzystając z komputera, telefonów komórkowych oraz tabletów.

Logowanie

Moodle

Zarejestruj się i korzystaj z zamieszczonych na platformie ćwiczeń wspomagających aparat mowy oraz czytania i pisania.

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej

W tym roku szkolnym obchodziliśmy święto Konstytucji 3 maja inaczej niż w poprzednich latach. 9 maja w godzinach 10.30-12.30, odbył się Piknik historyczny. W pikniku brali udział wszyscy uczniowie klas 4-6 SP i 1-3 Gimnazjum.


Na początku uroczystości Pani Dyrektor Justyna Nowaczek powitała wszystkich zgromadzonych. Po przemówieniu Pani Dyrektor, odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy. Następnie udaliśmy się do swoich stoisk, gdzie wyznaczone osoby przygotowały zadania dla konkurencji. Pozostali uczniowie podchodzili do stoisk innych klas by tam próbować swoich sił, rozwiązując zadania sprawdzające wiedzę o symbolach narodowych i Konstytucji 3 maja. Jednym z wyzwań było m.in. dopasowanie herbów do odpowiednich terminów czy namalowanie flagi w odpowiednich proporcjach. W tej ożywionej atmosferze nie tylko przyjemnie spędziliśmy czas, ale również wzbogaciliśmy swoją wiedzę o tak ważnym, dla nas Polaków, święcie.
Panie Dyrektor obserwowały przebieg konkurencji, a Pani Izabela Wójcik wraz z uczennicami skrupulatnie liczyły punkty by po przerwie obiadowej przedstawić wyniki, na które wszyscy czekaliśmy w ogromnym napięciu. 
W szkole podstawowej na poziomie klas czwartych - zwyciężyła klasa 4c, na poziomie klas piątych - klasa 5s, a na poziomie klas szóstych - klasa 6s. W Gimnazjum pierwsze miejsce zajęła klasa Ib. Za wiedzę, zaangażowanie i dobrą zabawę również pozostałe klasy otrzymały słodkie nagrody pocieszenia.

 

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Projekty

Partnerzy