zs60@zs60.waw.pl

doskonała baza sportowa

pływanie, gimnastyka, łyżwiarstwo

e-Dziennik

Narzędzie zapewniające Rodzicom bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce Ucznia.

logowanie

MOLnet+

Dzięki katalogowi internetowemu uczniowie mogą komfortowo wypożyczać zasoby korzystając z komputera, telefonów komórkowych oraz tabletów.

Moodle

Zarejestruj się i korzystaj z zamieszczonych na platformie ćwiczeń wspomagających aparat mowy oraz czytania i pisania.

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Przypominamy,że trwa rok naszego patrona, Mariusza Zaruskiego. Publikujemy regulaminy dwóch konkursów dotyczących jego postaci. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału.

Tradycją naszej szkoły stały się festyny rodzinne organizowane z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu.. Od lat spotykamy się na terenie boiska szkolnego, aby bawić się wspólnie z dziećmi. Każdy tego dnia może znaleźć coś dla siebie.

Dnia 29.03.2017 r.  uczniowie klas drugich prezentowali efekty swojej pracy nad projektem edukacyjnym. Pod bacznym okiem opiekunów, realizowali wybrane przez siebie tematy.  Pracowali  w  grupach zadaniowych. Powstały prezencje i profesjonalnie zmontowane filmy. Było co podziwiać.

W tym roku szkolnym obchodziliśmy święto Konstytucji 3 maja inaczej niż w poprzednich latach. 9 maja w godzinach 10.30-12.30, odbył się Piknik historyczny. W pikniku brali udział wszyscy uczniowie klas 4-6 SP i 1-3 Gimnazjum.

Dnia 23 marca,  odbył się finał Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów KOMORSKA 2017,  zorganizowanego przez Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie.