(22) 629 25 15
zs60@zs60.waw.pl

Ogłoszenie

UWAGA zmienił się numer konta Rady Rodziców oraz adres e-mail. Więcej informacji w zakładce "O Szkole"


foto1

Dołącz do nas

foto1

plastyczne, muzyczne, filmowe

foto1

atrakcyjne dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

foto1

doskonała baza sportowa

foto1

pływanie, gimnastyka, łyżwiarstwoe-Dziennik

Narzędzie zapewniające Rodzicom bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce Ucznia.

logowanie

MOLnet+

Dzięki katalogowi internetowemu uczniowie mogą komfortowo wypożyczać zasoby korzystając z komputera, telefonów komórkowych oraz tabletów.

Logowanie

Moodle

Zarejestruj się i korzystaj z zamieszczonych na platformie ćwiczeń wspomagających aparat mowy oraz czytania i pisania.

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej

27 października nasza szkoła zamieniła się na krótką chwilę w Akademię Magii i Czarów. Uczniowie mogli przebrać się w mundurki młodych czarownic i czarodziejów a na lekcji pokazać magiczne sztuczki albo rozwiązać quiz wiedzy na temat książek i filmów o Harrym Potterze. Można też było pochwalić się swoim magicznym zwierzątkiem biorąc udział w konkursie „My Favourite Magic Pet”.

Tych, którzy nie wzięli udziału w zabawie, zapraszamy do Akademii Magii i Czarów w przyszłym roku!

 

Katarzyna Rustecka

View the embedded image gallery online at:
http://zs60.waw.pl/index.php/2-uncategorised#sigFreeId9eb4a03fb6

W dniach 25 i 26 września uczniowie klas 7b, 2bg i 3ag uczestniczyli w lekcjach w ramach XXI Festiwalu Nauki.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w  Konkursie ,, Płynie Wisła płynie…” uczniów szkół podstawowych wraz z nauczycielami. Konkurs organizowany jest w ramach ustanowienia przez Sejm RP roku 2017 Rokiem Rzeki Wisły.

Dnia 18 października 2017 roku uczniowie klasy 2 bg wraz z wychowawczynią Kingą Mazur i trenerem Dominikiem Przybyłą wzięli udział w lekcji matematyki „Procenty ukryte w ciekawostkach piłkarskich” na stadionie Legii.

11 października wszystkie  klasy trzecie wzięły  udział w  czwartej edycji festiwalu imprez promujących naukę programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych Code Week 2017. Code Week jest częścią Europejskiego Festiwalu Kodowania, w którym bierze udział 50 krajów. My po raz pierwszy.

16 i 17 października uczniowie z klas 0 – 3 SP uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych pt. „Jesienne zapasy na zimowe ciężkie czasy”.

17 i 18 października kontynuowaliśmy udział w międzynarodowej akcji CODE WEEK NASK 2017.  W poprzednim tygodniu w tym wydarzeniu wzięły udział klasy III szkoły podstawowej. We wtorek i środę klasy starsze naszej szkoły.

Tradycją naszej szkoły stały się festyny rodzinne organizowane z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu.. Od lat spotykamy się na terenie boiska szkolnego, aby bawić się wspólnie z dziećmi. Każdy tego dnia może znaleźć coś dla siebie.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Projekty

Partnerzy